Zažijte pravé luxusní lázně s řadou Dove Derma Spa

Chcete své pokožce dopřát maximální zážitek? Doporučuji se zaměřit na relativně novou luxusní kolekci značky Dove, Dove Derma Spa. S toto řadou mám celkem zkušenosti a myslím, že opravdu za pořízení nějakého produktu stojí :)

Nejprve bych sepsala, o čem je tato nová řada. Derma Spa je zaměřená hlavně pro ty, které mají svou pokožku hodně citlivou. Je jasné, že pokud trpíte například ekzémem, nemůžete různé kosmetické produkty, zejména ty parfémované, používat. Proto se tým Dove snažil skloubit tento problém se vznikem nové řady. Tudíž největší zásluhou na vzniku Derma Spa mají především dermatologové, kteří se snažili vytvořit koncept zážitků z luxusních lázní.

dove

Zdroj: wie-hund-und-katze.com

Derma Spa představuje deset předních produktů. Tím nejprodávanějším se stal hydratační a zjemňující krém na ruce Goodness. V čem je ukryta jeho síla? Nachází se především v technologii Cell-Moisturisers™ a omega oleje, kteří ve spojení pokožku hydratují a zanechávají ji sjednocenou, rozzářenou a hlavně sametově jemnou. Dalšími ingrediencemi je vanilka, vyživující kokos, pižmo s tóny citrusu, jablko, zázvor, plumérie a frézie. Krém je vhodný pro citlivou a suchou pokožku. Cena je sto jedenáct korun českých.

Pokud toužíte po krásném lehkém opálení, není nic jednoduššího, než si pořídit tónovací mléko s efektem lehkého opálení. Mám na mysli mléko Summer Revived, díky kterému si vrátíme vaše vzpomínky z letních slunečných dnů. Opět obsahuje svou jedinečnou technologii, která poskytuje maximální ochranu před vnějšími škodlivými radikály a navíc nabízí hloubkovou hydrataci. Dále také dodává přirozený vzhled opálení a hloubkově hydratuje. Mléko je k dostání ve dvou odstínech – pro světlou až středně opálenou pokožku a pro tmavou. Cena je sto čtyřicet tři korun českých.

Oleje. Kdo by je nemilovat. Já mám velmi dobrou zkušenost právě s rozjasňujícím olejem na tělo Goodness. Je úžasný. Opravdu jsem tak dobrý olej na tělo prozatím nenašla. Sama nevím, jak vám mám popsat jeho složení, ale je naprosot úžasný. Líbí se mi, že má pokožka po aplikaci takovou velmi příjemnou prozzářenou a zlatavou barvu. Navíc je hloubkově hydratovaná, zkrátka celá září. Oceňuji také to, že se rychle vstřebává a nezanechává mastné fleky na oblečení. Uvidíte, že si ho zamilujete tak, jako já. Velmi doporučuji. Cenově se pohybuje kolem dvou seti padesáti dvou korun českých.

Zdroj: wie-hund-und-katze.com

Zdroj: wie-hund-und-katze.com

V této řadě objevíte mnoho dalších produktů, jako je omlazující tělový krém na zpevnění pokožky, zpevňující tělový gel roll-on, jemný tělový olej pro pružnější pokožku či bohatý hydratační krém na tělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *