Nejlepší jarní vůně? My vám je prozradíme!

Jaro. První jarní den jsme tu měli včera. Jak jste ho trávili vy? Myslíte si, že se počasí konečně tváří jarně? Na toto bychom mohli vést spory, ale my jsme vám chtěli ukázat jaro trochu jinak. Každopádně – jaro venku ještě úplně není, ale doufejme, že bude co nevidět!

Vůně. Jarní vůně. Dvacátým prvním březnem jsme oficiálně to „jaro“ přivítali. Věděli jste, že mnoho žen mění vůně dle ročních dob? Zima nám skončila, tudíž kořeněné parfémy nechme stranou. Teď budou hlavními hvězdami květy a ovoce. A které vůně byste měla na sto procent na jaře vyzkoušet, o těch vám teď napíšeme.

Typickým příkladem pro jarní vůně je značka Marc Jacobs. Proč? Flakónky a design parfémů jistě napoví. Tato značka je jasným úkazem jara. Vše o tom nasvědčuje jeho nejprodávanější vůně Marc Jacobs Daisy. Co vy a tato vůně? Co vy a jeho plastové doplňky parfémů? Ne všem jeho plastové ozdůbky na parfémech vyhovují, ale i tak se shodneme, že se jedná o velmi originální oživení. Vůně Daisy Eau So Fresh je úžasnou ovocno-květinovou vůní – tudíž ideální vůní jara. Nejenom, že z ní září nadšení, ale i pozitivní naladění včetně energičnosti. Uvidíte, že se s ní, milé dámy, budete cítit svá či hravá. Cena vůně začíná na jednom tisíci sto dvaceti čtyřech korun českých.  

Mezi další svěží jarní vůně můžeme zmínit parfémovanou vodu Lanvin Rumeur 2 Rose. Znáte ji? Vyzkoušeli jste ji? Nechte se svést směsí zelených tónů, citrónu, grapefruitu, hrušky, pomeranče, bergamotu, damascone, růže, zimolezu, konvalinky, ambry, exotických dřevin a pižma. Celá směs dohromady perfektně harmonizuje sladkými květinovými tóny s citrusovým nádechem. Můžeme zaručit také dobrou a pozitivní náladu při používání této vůně! Cena začíná na čtyř seti dvaceti pěti korun českých. 

Gucci. I světoznámá značka Gucci přišla na trh se svou velmi jarní vůní Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia. Říká se, že žena, který nosí s sebou tuto vůni, vyzařuje smyslností, která je velmi lákavá pro muže svého okolí. Směs tónů hrušky, rybízu, frangipani, gardénie, pačuli a cukru ve vás probudí pocity neodolatelnosti a pocitu svobody. Cena vůně začíná na jednom tisíci čtrnácti korun českých.

Jarní vůně jsou nezbytností každé ženy. Mluvíme především o ovocných a květinových. Ne každá je příznivkyní sladších tónů. Máme zde i jiné svěží alternativy, ale ty bychom přiřadily spíše do letních vůní, o kterých si budete moct přečíst později.

Marc Jacobs Daisy So Fresh. Zdroj: Weheartit.com

Marc Jacobs Daisy So Fresh. Zdroj: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *