Mějte vlasy jako ze salónu!

Toužíte mít krásné vlasy jako ze salonu? Nechce se vám za návštěvu nechávat několik tisíc korun? Máme pro vás přijatelnější řešení. Tím myslíme například zainvestování do luxusních profesionálních produktů, které vám vykouzlí vlasy přímo jako ze salónu.. a ještě levněji.

K tomu vám ještě prozradíme, že můžete zcela zdarma získat úžasný balíček vlasové kosmetiky Alterna Bamboo Smooth v celkové hodnotě jeden tisíc dvacet pět korun českých! Víte jak na to? My vám to prozradíme – stačí, abyste si pořídili nějaký produkt z vlasové techniky Philips. Pak se stačí zaregistrovat na stránce www.philipsdarek.cz a luxusní balíček vlasové kosmetiky bude jenom váš.

Co dárkový set obsahuje?

Je toho opravdu docela hodně, ve zkratce se vám to pokusíme rozepsat. V setu je jemný bezsulfátový šampon na vlasy, který hydratuje a posiluje barvu vlasů. Dále je zde vyživující kondicionér bez obsahu parabenů, který je velkým zdrojem intenzivní hydratace pro vlasy. Nechybí zde ani přírodní olej, který je velmi nezbytným zdrojem živin, které vlasy neustále potřebují, zabraňuje také krepatění. Poslední produktem je ultra suchý lak na vlasy, který poskytuje dlouhodobou ochranu před vnějšími volnými radikály. Vlasy jsou po aplikaci fixované, vzdušné a pružné.  

Který produkt koupit?

Abyste obdrželi tento set, je nezbytné pořídit alespoň jeden produkt značky Philips. Mezi ně zmíníme například fén na vlasy, žehličku na vlasy, samootočný kulmofén a kulmu na vlasy. Přemýšlíte nad kulmofénem? V kostce prozradíme, že se automaticky otáčí v obou směrech, má tři flexibilní nastavení tepla a rychlosti včetně otočného kabelu, který zabraňuje zamotání. Navíc zanechává vlasy lesklé hladké a bez zacuchuní.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *