Tento týden v akci: Odličovací balzám Banilla Co., suchý olej Kérastase nebo hydratační gel-krém Origins

Nový týden přináší nové slevové akce, díky kterým pořídíte několik kosmetických produktů za velmi nízké ceny. A tentokrát se to týká značek Banilla Co., Kérastase nebo Origins.

BANILLA CO.

V akci pořídíte například odličovací a čistící balzám Banilla Co. za cenu čtyři sta šedesát tři korun českých. Tento balzám nejenom odstraní voděodolný make-up, ale také je vhodný pro odlíčení očního okolí. Navíc balzám dodává pleti zdravý vzhled a hloubkově hydratuje.

KÉRASTASE

Značka Kérastase má v akci suchý olej pro všechny typy vlasů. Tento olej je tvořen marulou, vitaminy C a D, olejem z kamélie, arganovým olejem, olejem z pracaxi a kukuřičným olejem. Ve výsledku jsou vlasy viditelně lesklé, zacelené a po dobu 96 hodin chráněné. V akci olej pořídíte za jeden tisíc deset korun českých.

ORIGINS

Akce je i na hydratační gel-krém s rozjasňujícím účinkem značky Origins. Tento gel-krém pleti poskytuje 72hodinovou péči, dodává ji energii, okamžitě ji rozjasňuje, podporuje její přirozenou tvorbu kolagenu a snižuje viditelnost pórů. Navíc má antioxidační účinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *