Velikonoce jsou tady! Co to pro dámy znamená?

Velikonoce jsou oficiálně tady. A jak tradice praví, musíte si něco nového koupit, aby vás nepokakal beránek. A kde jinde nakoupit nějaký pěkný dárek, který vám udělá radost a ještě z pohodlí vašeho domova? Například na internetovém online shopu, kde nejenom parfémy pořídíte za krásné ceny!

A pokud patříte mezi ty, které stále neví, čím si udělat dnes radost, doporučujeme se zaměřit na vůně. Protože právě ty dnes můžete pořídit i s padesátiprocentní slevou. A které vůně mezi ně objevíte?

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Klasikou se stala parfémovaná voda značky Calvin Klein, Eternity. Proč je tento parfém stále v kurzu? Protože neomrzí. Směs frézie, šalvěje, mandarinky, jasmínu, lilie, růže, konvalinky, narcisu, měsíčku lékařského, ambry, pačuli, pižma a santalového dřeva, je snadno zapamatovatelnou směsí. Akce probíhá na padesáti mililitrové balení, které pořídíte za cenu pěti set čtyřiceti pěti korun českých.

Velice oblíbenou se stala i toaletní voda CK One. Nenásilnost, něžnost, síla. Tak bychom mohli tuto unisexovou vůni definovat. Kardamon, meloun, ananas, papája, bergamot, fialka, růže, muškát, jasmín a jantar. Právě díky tomuto lehkému svěžímu složení si získala mnoho popularity. Akce probíhá na sto mililitrové balení, které pořídíte za cenu čtyř seti padesáti pěti korun českých.

Nebyl by to článek o parfémech, aby zde nechyběla parfémovaná úžasná vůně Chloé Chloé. Které přívlastky Chloé charakterizují? Je nádherná, květinová, pudrová, svěží, nápaditá, nabitá, tvořivá a nespoutaná. Díky svému pudrovému složení, ve kterém se nachází liči, pivoňky, frézie, magnólie, růže, konvalinky, ambry a cedru, vyjadřuje dokonalý smysl a cit dokonalé ženy, u které převládá móda a elegance. Akce probíhá na padesáti mililitrové balení, které pořídíte za cenu jednoho tisíce sto šedesáti korun českých.

Doufáme, že jsme vám s výběrem aspoň trochu pomohli :) 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *