Tento týden v akci: Regenerační Beauty of Joseon, cukrová Ziaja i vášnivý Armani

Svátek zamilovaných se blíží. A pokud vám vaše drahá polovička nadhodila myšlenku, že by vám udělala tento den radost, pak není nic lepšího, než ji dát pár tipů na nějaké to překvapení.

Další dobrou zprávou je, že díky svátku zamilovaných se dají pořídit nejen parfémy, ale i další kosmetické drobnosti s valentýnskou slevou – což bývá většinou kolem patnáctidvaceti procent.

Akce se týká například značky Beaufy of Joseon, která má v akci úžasné regenerační a rozjasňující sérum s niacinamidy a extrakty z propolis. Toto sérum používáme a nemůžeme si ho vynachválit. Nejenom regeneruje pleť, ale také ji dodává hydrataci, reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu a čistí ucpané póry. Za nás úžasný produkt.

Dále v akci objevíte i vášnivý parfém Si Passione od značky Armani či krystalický cukrový peeling Ziaja, který obsahuje máslo cupuaçu, máslo karité, makadamiový olej, olej z para ořechů, cukr a skořápky ořechů. Zní to možná zvláštně, ale ve spojení vzniknou exfoliační a vyhlazující účinky včetně intenzivní regenerace.

Zdroj: Pinterest.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *