Značka pro měsíc duben: Dolce & Gabbana

Je pravdou, že jsme vám slibovali články, které budou každý měsíc představovat značku měsíce. Začínali jsme na začátku února, kdy se značkou měsíce stala značka Michael Kors. Především jsme představili i novinky této značky, protože aktuálně na trhu objevíme další vůně kromě Sexy Amber, Sporty Citrus a Glam Jasmine. Měsíci březen jsme žádnou značku nevěnovali a teď již budeme mít konec dubna. Proto prosím omluvte menší zpoždění.

Značka Dolce & Gabbana byla založena v roce devatenáct set osmdesát pět módními návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Během jedna třiceti let si dokázali vybudovat opravdové jméno ve světě módy. Nejenom, že jejich klienti patří mezi nejlépe oblékané lidi na světě, ale také si ji především oblíbili známé osobnosti – jako je Madonna či rodina Beckhamovi.

Proč jsme zvolili značku Dolce & Gabbana jako značku měsíce duben? Když jsme tak přemýšleli, tak nás napadl parfém Dolce. Aneb úžasná květinová vůně, kterou si oblíbí každá slečna. Celkově na nás dýchlo to aprílové počasí, které tu máme v plném proudu. Myslíte si snad, že flakónek nepůsobí jarním dojmem? Parfém Dolce v sobě ukrývá tajmné složení, které se skládá z neroli, papáji, leknínu, narcisu, amarylky, pižma a kašmírového dřeva. My oceňujeme především vzhled flakónku, který působí velice příjemně s jarní atmosférou. Pokud vás zajímá výdrž vůně, můžeme vás uklidnit. Výdrž si získala hodnocení čtyř hvězdiček z pěti. Plný počet hvězdiček si získal především flakónek. Cena parfému začíná na osmi seti čtyř korun českých a můžete ji pořídít také v krásném dárkovém balení. 

Mezi top parfémy, které se drží na předních příčkách prodeje, můžeme zmínit i toaletní vodu D&G Imperatrice 3. Je svěží ovocná a rafinovaná. Jen tak po celém dni její ovocná vůně nevyprchá. Navíc jsou v ní obsaženy stopy po růžovém pepři, kiwi, reborboře, jasmínu, cyklámu, melounu, pižmu, santalovém dřevu a citronu. Naprosto ztělesňuje individualitu a sílu smyslné ženy. Cena začíná na osmi seti třiceti tří korun českých.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Parfém, který nám také přivodil pocit jarní atmosféry, je Dolce Rose Excelsa. Je to taková sestra parfému Dolce. Tento parfém ještě navíc obsahuje tóny neroli, květ papáji, tureckou růži a kašmírové dřevo. Navíc má od nás velice kladné hodnocení ohledně výdrže vůně a intenzity. Pro nás si získala čtyři a půl hvězdičky z pěti. Což je velmi příjemný výsledek. Cena začíná na jednom tisíci devíti seti osmdesáti pěti korun českých.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *