Voňte jako nejkrásnější žena roku – Jennifer Aniston

Nedávno probíhalo vyhlášení nejkrásnější ženy roku. Překvapivě se jí stala americká herečka Jennifer Aniston, která nedávno také uvedla svůj vlastní parfém na trh. Parfém, který nese jméno Jennifer Aniston, není jen tak nějakým obyčejným parfémem. Pojďte prozkoumat svět té nejkrásnější ženy, která nás víc jak dvacet let baví v televizních obrazovkách.

Jennifer Aniston | Zdroj: Weheartit.com

Jennifer Aniston | Zdroj: Weheartit.com

Jennifer Aniston se narodila ve znamení Vodnáře. Horoskop o tomto znamení tvrdí, že potřebují neustálou volnost a jen tak k někomu se hned neusadí. Jsou nespoutaní jedinci, kteří si plují na svém obláčku v jiné realitě a dělá jim občas problém se udržet nohama na zemi. Nevíme, zda je to případ i Jenn, ale můžeme říct, že znamení Vodnář ji v nějakém směru zkrátka vystihuje. Jennifer není jenom americká herečka, nýbrž producentka či režisérka. V neposlední řadě také držitelka Ceny Emmy a Zlatého glóbu za roli Rachel Greenové v populárním a nejoblíbenějším seriálu Přátelé.

Její filmové začátky řadíme na začátek devadesátých let. V roce devatenáct set devadesát tři obdržela roli Rachel v seriálu Přátelé, i když nejprve usilovala o roli Moniky, kterou nakonec získala její nejlepší kamarádka i v reálném životě, Courtney Cox. Aktuálně nafilmovala několik desítek filmů, s filmovou kariérou především nekončí. Aktuálně ji budete moct vidět v nejnovějším filmu Svátek matek, který bude i u nás v českých kinech. Film má premiéru devatenáctého května.

Nebyla by to správná americká herečka, pokud by neuvedla na trh svůj vlastní parfém. Až po čtyřícítce se rozhodla, že by si tento sen velmi ráda splnila. A tak se stalo. Aktuálně je v prodeji uveden její první parfém Jennifer Aniston. Citrusy, růže, lilie, fialka, jasmín, ambra, santalové dřevo a pižmo. Tak zní květinové složení tohoto minimalistického parfému. Cenově se parfém pohybuje kolem pěti seti korun českých. K dostání je i v dárkovém balení, které je ideálním dárkem pro vaší maminku, které se blíží svátek.

Jennifer Aniston | Zdroj: Weheartit.com

Jennifer Aniston | Zdroj: Weheartit.com

Tip: Svátek Matek se blíží! Ideálními dárky jsou především parfémy, které nikdy neomrzí. Nezapomeňte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *