Originální a vždy svá Nicki Minaj

Po článku, který byl zaměřený na americkou herečku Jennifer Aniston se svým prvním vlastním pafémem Jennifer Aniston, přichází další americká známá osobnost, která se vrhla na tvorbnu vlasních parfémů. Tentokrát máme na mysli americkou zpěvačku a rapperku Nicki Minaj, která se za poslední roky vyšplhala na vrchol své kariéry.

Nicki Minaj | Zdroj: Weheartit.com

Nicki Minaj | Zdroj: Weheartit.com

Pro ty, kteří o této zpěvačce ni neví nebo ji úplně neznají, je dobré si přečíst menší odstavec, který Nicki přiblíží i těm, kteří ji znají a poslouchají její hudbu. Nicki Minaj je samozřejmě pseudonym. Její rodné jméno zní Onika Tanya Maraj. Narodila se osmého prosince před tři a třiceti lety ve znamení Střelce. O tomto znamení se tvrdí, že je velmi činorodý a plný energie, kterou soustředí na věci, které mu přináší ohlasy. Také je velkým optimistou. Mezi jeho slabé stránky patří jeho upřímnost. Potřebuje neustálou svobodu. Svou kariéru začala v roce dva tisíce čtyři, ale průlomové období nastalo se svým CD Pink Friday, které bylo vydáno před pěti lety.A nebyla by to správná zpěvačka, aby také nauvedla na trh svoje parfémy. Aktuálně jich má na svém kontě dva. Její první parfémovaná voda Minajesty je plná květinových tónů se špetkou ovoce. Citron, broskev, červené bobule, magnólie, orchidej, frangipani, tonka fazole, pižmo a vanilka.

Parfém Nicki Minaj | Zdroj: Weheartit.com

Parfém Nicki Minaj | Zdroj: Weheartit.com

Dle recenzí a názorů je ale parfém Pink Friday jeden z nejvíce povedených parfémů. Nejenom, že velmi dlouho vydrží, ale také má svůj kouzelný flakónek, díky kterému si ho zamilujete. Karambola, ostružiny, mandarinka, jasmín, lotos, pižmo, vanilka, hruška, dřevo a karamel. Právě toto složení ve vás probudí pocit opitimismu, který byste nejradši vytancovala na nějaké skvělé party! 

A co vy? Zaujala vás Nicki Minaj svou hudbou nebo svým originálním designem parfémů?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *