Odhalte kouzlo vůní, které nosí britská královská rodina

Chcete vědět, které vůně převládají u královské britské rodiny? Určitě to nebude tak těžké se trefit, protože každému nejspíše dojde, že právě anligcká značka Burberry je právě tou pravou. Značka Burberry byla založena ve Spojeném království roku osmnáct set padesát šest zakladatelem Thomasem Burberry. Značka má aktuálně sídlo v Londýně a klíčovým člověkem je Christopher Bailey, který je především známým módním návrhářem. Burberry začala tvořit především oděvy se svým typickým tartanovým vzorkem, který je bohužel nejvíce kopírovaným znakem na světě. Značka je proslulá pro svá trenčkoty, které byly vymyšleny právě Thomasem Burberrym. Věděli jste také, že se Burberry pyšní také Královském oprávněním, které ji udělila Královna Alžběta II a Princ Charles?  A nebyl by to článek na tento portál, aby nebyl o parfémech. Ano. I tentokrát jsme se zaměřili na vybrané skvosty značky Burberry, které se pyšní svou oblíbeností.

Burberry Body | Zdroj: Weheartit.com

Burberry Body | Zdroj: Weheartit.com

 

Na prvním místě je parfémovaná voda pro ženy nesoucí název Burberry London for Women. Parfém je zahalený do charakteristického vzorku této značky. Které tóny vůně v ní objevíte? Především růži, zimolez, sedmikrásky, jasmín, luční kvítí, pivoňku, pižmo, santalové dřevo a pačuli. Na trhu je uvedena přesně deset let a za tu dobu si získala mnoho spokojených uživatelek. Navíc, díky své jemnosti a lehkosti je ideální pro každodenní nošení. Na parfém aktuálně probíhá akce. Sto mililitrů pořídíte za cenu osm set dvacet pět korun českých. Padesát mililitrů za šest set padesát pět korun českých.

Druhou nejprodávanější parfémovanou vodou je Burberry BodyTento parfém si získal tvář anglické známé modelky Rosie Huntington – Whitely. Broskev, frézie, pelyněk, kosatec, růže, pižmo, vanilka, santalové dřevo, ambra a kašmírové dřevo. Tyto zmíněné ingredience obsahuje elegantní a nadčasová vůně, kterou si naprosto zamilujete. Ideální je pro náročné a sebevědomé ženy. Na tento parfém právě probíhá akce. Parfémovanou vodu – osmdesát pět mililitrů – pořídíte za cenu osm set dvacet pět korun českých. 

Rosie Huntington - Whiteley | Zdroj: Weheartit.com

Rosie Huntington – Whiteley | Zdroj: Weheartit.com

Značka Burberry představuje rozsáhlé portfolio různých vůní, mezi které můžeme zmínit například Burberry London for Women, Burberry Weekend for Women nebo Burberry The Beat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *