Přírodní look podle supermodelky Gigi Hadid

Také vás zaujal velice přírodní look mladé americké supermodelky Gigi Hadid? Sama byste chtěla tohoto looku docílit, ale nevíte přesně, jak začít? Máme pro vás menší článek, který by vám mohl pomoci.

Gigi Hadid se narodila před jednadvaceti lety ve znamení Býka. O Býkovi se říká, že je velmi pracovitý a k úkolům se staví s velkou odpovědností – nechybí ani skvělé organizační schopnosti. Na druhou stranu často dává přednost předevíšm práci, než svému volnému času. Je nevyléčitelný workoholik a není tak časté, aby si dopřál nějaký ten čas pro svůj odpočinek. Nejsme si jisti, zda toto rčení platí i na Gigi, ale vzhledem k tomu, že je velmi oblíbenou profesionální modelkou, to pravda zcela může být. GIgi je rodilá losangelské kráska, která se již objevila na titulce předního módního francouzského časopisu Vogue. A které pravé jméno se skrývá za Gigi? Jelena Noura Hadid.

Gigi Hadid | Koláž vytvořena na Polyvore.com

Gigi Hadid | Koláž vytvořena na Polyvore.com

1. look – VÝRAZNÁ RTĚNKA

Dle prvního looku můžeme říct, že výrazná rtěnka hraje vůdčí roli. Gigi je přírodní blondýnka, i těm korálová či červená rtěnka velmi sluší. Pokud chcete docílit stejného odstínu, vyzkoušejte například dlouhotrvající rtěnku Rimmel Lasting Finish s pigmenty z černých diamantů a ricinovým olejem. Právě tyto složky nejenom rty rozjasní, ale také hydratují. Rtěnka vydrží aplikovaná více jak osm hodin a skvěle se přilne ke rtům. K looku pak stačí dodat výraznější horní linky pomocí tekutých očních linek od Astor Eye Artist, které jsou jak dlouhotrvající, tak voděodolné.

2. a 3. look – KOUŘOVÉ OČI

K Gigi samozřejmě patří i výrazné oči a přírodní nahý look rtů. Ten vykouzlíte pomocí dlouhotrvajícího lesku od Astor Perfect Stay – hydratace, dlouhotrvající lesk pomocí pigmentů, třpyt, a osmi hodinový efekt. Doporučujeme odstín Sweet Doll. Čím vytvořit kouřové oči? Zkuste zajímavou paletku známé značky Makeup Revolution, kde si mezi několika desítkami dostínů určitě vyberete ten správný.

A který podkladový make-up?

Protože je Gigi tváří značky Maybelline, zkuste například tekutý make-up Maybelline Affinitone Mineral odstín Ivory či Nude. Nejenom, že překrývá nedostatky pleti, ale také hydratuje a vyživuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *