Značka měsíce květen: Lancome

Po věhlasných značkách, jako je Michael Kors či Dolce & Gabbana, přichází další velmi zvučné jméno. Lancome. Právě tato značka byla hodnocena jako nejlepší značkou měsíce květen! Proč? Čtěte dál.

Abychom nezačali hned o paréfmech Lancome psát, je dobré si jednu z největších kosmetických firem současnosti trochu představit.

Lancome, jak už bylo řečeno, je jednou z největších a nejprestižnějších firem společnosti. Své začátky zahájila před osmdesáti lety zakladatelem Armandem Petijeanem. Víte, kde nacházel inspiraci? Tu nalezl na zámku La Chaateu de Lancome, podle kterého pojmenoval také firmu. Prvním výrobkem byla pětice parfémů. Dále se Armand zaměřil na výrobu pleťové a dekorativní kosmetiky.

Zajímá vás, které výrobky Lancome jsou těmi nejprodávanějšími? Zde máte menší seznam těch nejlepších!

1. Lancome Miracle – parfém

Švestka, frézie, zázvor, pepř, magnólie, pižmo a jasmín. Směs těchto harmonických složek ve vás vyvolají příjemnou pozitivní atmosféru, která se stane středem vašeho dne.

2. Lancome La Vie Est Belle – parfém

Nebyl by to článek o Lancome, aby zde nebyl zmíněn jeden z nejprodávanějších a nejdiskutovanějších parfémů všech dob v čele s krásnou americkou herečkou Julií Roberts. Na tento parfém jsou dva názory – někdo ho zkrátka může, někdo ne. I když je pravdou, že směs černého rybízu společně s hruškou, jasmínem, kosatcem, květem pomerančoníku, pačuli, tonky fazole, vanilky a ořechů, může vyvolat jednu z nejvíce zapamatovatelných vůní všech dob.

3. Lancome Hypnose Volume – řasenka pro objem

Lancome se také může pyšnit jednou z nejprodávanějších řasenek všech dob. Tím je Lancome Hypnose Volume, která zaručeně natočí řasy o několik stupňů a dodá jim tak nepřehlédnutelný objem. Navíc obsahuje vitamín B5, který posiluje řasové vlákno společně s PC/PA polymery a změkčujícími vosky. I cenově se řasenka pohybuje velice kladně – pořídíte ji za šest set šedesát osm korun českých.

4. Lancome Visionnaire – kosmetická sada

Aby zde bylo i zastoupení pleťové kosmetiky, dovolujeme si představit kosmetickou řadu s názvem Lancome Visionnaire. Tato řada je ideální pro všechny věkové skupiny a všechny typy pleti. Především řeší problémy, jako je nedostatečná hydratace pleti, vrásky, regenerace včetně lifitingu. Sada obsahuje dvousložkový odličovač očí, sérum, odličovací fluid a korekční krém pro vyhlazení kontur. Cena sady je jeden tisíc sto osmdesát devět korun českých.

Lancome | Zdroj: Weheartit.com

Lancome | Zdroj: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *