Růžové novinky v oblasti krásy! Not So Funny Any, Essence či Sand & Sky

„Náš“ kosmetický svět se opět otřásá v základech. Nově byl totiž uveden do online kosmetického světa jedné z největších internetových parfumerií značka Not So Funny Any, za kterou stojí česká youtuberka Anežka Chudlíková, která momentálně žije svůj americký sen, v New Yorku.

Zdroj: Notsofunnyany.com

Co si můžete od této značky pořídit? Například olejový lesk na rty Glossy Lips, který je k dispozici až v šesti odstínech. Dále pak balzám na rty se třpytkami nebo tekutou rtěnku s matným finišem. Za nás úžasné růžové voňavé produkty.

Růžové novinky se týkají i značky Essence, která nedávno představila rozjasňující tyčinku na obličej a tělo Chilly Vanilla. Tato tyčinka dodá tváři nejenom vitální vzhled, ale také zvýrazní obličejové partie a zajistí odpočatý vzhled.

Poslední růžovou novinkou je sada značky Sand & Sky. Konkrétně se jedná o čistící a odličovací gel s detoxikačním účinkem (padesát mililitrů), detoxikační masku na rozšířené póry (třicet gramů) a štětec na pleťovou masku. Rozhodně vyzkoušejte, neb značka Sand & Sky má opravdu kvalitní kosmetické produkty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *