Momentálně v akci s 20% slevou: Pečující make-up Clinique, objemová a prodlužující řasenka Maybelline a čistící emulze CareVe

Jak to tak bývá, i tento týden si můžete pořídit vaše oblíbené kosmetické produkty v akci! Tentokrát zaměřeno na značky Clinique, Maybelline a CeraVe.

Zdroj fotografie: Whowhatwear.com

S příjemnou dvaceti procentní slevou můžete pořídit například tento pečující make-up Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20, které obsahuje hned několik ingrediencí – kyselinu hyaluronovou, kyselinu salicylovou, molekulu UP302 (složka, která eliminuje pigmentové skvrny), vitamin C, SPF 20 a navíc je bez olejů a parfemace. Pleť má ve finále přirozený finiš, sjednocenný tón pleti a předchází navíc vzniku tmavým místům.

Se slevou dvaceti procent pořídíte i objemovou a prodlužující řasenku Maybelline Lash Sensational Sky High, která obsahuje extrakt z bambusu a speciálního vlákna pro maximální délku řas či čistící emuzli s hydratačním účinkem CareVe Hydrating Cleansers, která je hypoalergenní, bez mýdla a parfemace, obsahuje esenciální ceramidy, MVE Technologii a kyselinu hyalurovonou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *