Přirozené líčení dle Estée Laduer

Protože jsem v minulém článku zmínila, že se novou tváří proslulé francouzské značky Estée Lauder stala modelka Kendall Jenner, rozhodli jsme se vám představit i ty dekorativní produkty, díky kterým vykouzlíte opravdu krásné líčení. A samozřejmě se také jedná o produkty používané právě Kendall Jenner.

TVÁŘ

Kterým make-upem vykouzlíte přirozeně nalíčenou tvář? Nejspíš už jste slyšeli o make-upu Double Wear Light, který již ve svém názvu mám slovo – light – neboli si to můžeme přeložit jako – přirozený. Tento make-up je samozřejmě k dostání i v mnoha odstínech, aby zkrátka splynul s vaším tónem pleti. Je tekutý a vhodný pro všechny typy pleti. Mezi jeho další účinky patří sjednocení pleti po dobu patnácti hodin, odolnost vůči vnějšími škodlivým radikálům a zmatněn. Zároveň vám středně zakryje základní nedostatky vaší pleti. Nemusíte se obávat vzhledu „maska“. Pleť nadále můžete ještě zmatnit pomocí kompaktního bronzujícího pudru, který plet dokonale rozzáří.

Zdroj: www.weheartit.com

Zdroj: www.weheartit.com

OČI

Toužíte po dokonale hustých řasách? Chcete se držet make-up linie značky Estée Lauder? Tím pádem vám doporučujeme vyzkoušet například tuto řasenku s názvem Sumptous Infinte, neboli řasenka určená pro prodloužení a zahuštění řas. Nejenom, že řasy extrémně zahustí a prodlouží, ale také neslepuje a vydrží až po dobu deseti hodin. Není voděodolná a je k dostání jenom v černé barvě. Cena řasenky je šest set devět korun českých.

Zdroj: www.weheartit.com

Zdroj: www.weheartit.com

RTY

Rty. U nich máte na výběr buď z konturovacích tužek, lesků a rtěnek. Jestli vám jsou celkově bližší rtěnky, tak z vlastní zkušenosti mohu doporučit dlouhotrvající rtěnku Pure Color. Tato rtěnka mám přiměřený hydratační účinek s dlouhotrvajícím efektem. Je tvořena jádrem z meruňky a bambuckým máslem, kteří ve spojení rty vyživují a zjemňují. Dále také technologie True Vision™ napomáhá zintenzivňovat odstín dané barvy. Dále také nebledne a tvaruje. Cenově se pohybuje kolem pěti seti devadesáti šesti korun českých.

Zdroj: www.weheartit.com

Zdroj: www.weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *