Tvář značky Estée Lauder, Kendall Jenner, doporučuje: CC krém, oční krém a make-up

Víte, kdo se stal tváří luxusní kosmetické značky Estée Lauder? Možná to nebude žádným překvapením, že se jí stala mladá modelka a nevlastní sestra klonu Kardashianových – Kendall Jenner. Ta propůjčila nové kampani svou tvář a my vám rozepíšeme a představíme ty produkty, které sama Kendall dává k zamyšlení ke koupi.

A na tento produkt je i akce. Máme na mysli CC krém Estée Lauder Revitalizing s omlazujícím účinkem. Na tomto krému je dobré, že je vhodný pro všechny typy pleti i věkové skupiny. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která okamžitě zlepšuje stav pleti. IntuiGen ™ technology naopak stimuluje pigmenty, které se přizpůsobí každé barvě pleti. Navíc – odstraňuje příznaky stárnutí pleti a chrání ji před vnějšími škodlivými faktory. Krém mohou používat i mladé slečny, které teprve začínají s různými krémy. Na krém je akce, která se vztahuje na třiceti mililitrové balení. To pořídíte za cenu jeden tisíc sto devadesát devět korun českých.

Druhým, velice oblíbeným produktem, je oční péče proti vráskám Estée Lauder Revitalizing Supreme. Nejenom, že účinně redukuje vrásky, ale také odstraňuje otoky, eliminuje tmavé kruhy pod očima a velice hloubkově hydratuje. Navíc zanechává pokožku velmi jemnou a vyhlazenou. Oční péče je opět vhodná pro všechny věkové kategorie, které již mají nějaké ty vrásky. Cena péče je jeden tisíc sto třicet jedna korun českých.

A který make-up za Estée Lauder vede? Slyšeli jste o make-upu Double Wear Stay – In – Place? Tento make-up je k dostání hned v několika odstínech, o kterých jste možná ani nevěděli. Navíc je vhodný pro všechny typy pleti. Té dodává velmi přirozený vzhled, zakrývá nedokonalosti a pleť je tak odolná vůči teplu a otěrům. Na make-up se také vztahuje akce – třicet mililitrů pořídíte za sedm set osmdesát devět korun českých.

Zdroj: www.weheartit.com

Zdroj: www.weheartit.com

A co vy? Zaujala vás pleťová a dekorativní kosmetika značky Estée Lauder? V příštím článku očekávejte líčení pomocí produktů Estée Lauder podle modelky a tváří značky Kendall Jenner.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *