PROVOŇTE SI DOMOV – YANKEE CANDLE

Kromě kosmetiky a parfémů tu máme pro vás článek do kategorii domov. Každý domov by měl mít svou typickou vůni. Proto je dobré někdy zainvestovat buď do vonných tyčinek či svíček. A protože svíčky jsou v dnešní době hodně oblíbené, zaměřili jsme se na jednu z nejvýraznějších značek této sféry, Yankee Candle.

Co vy a Yankee Candle? Já je miluji. Miluji jejich vůni, pestrý rozmanitý výběr, který mě pořád láká a láká. Nejraději bych měla především všechny, ale to zkrátka není ani možné. Výběr představuje čtyři hlavní kategorie: ovocné, svěží, květinové a jídlo & koření. Kterou kategorii máte nejraději vy? Protože mám vůni Summer Scoop ( kopeček letní zmrzliny ), která má příjemnou svěží vůni a Mango Peach Salsa ( Salsa z manga a broskví ), která se řadí spíše do těch ovocných, tak mou oblíbenou kategorií je právě svěžest a ovoce.

Zdroj: www.theannettevogue.blogspot.cz

Zdroj: www.theannettevogue.blogspot.cz

Proč si pořídit právě svíčky Yankee? Jsou na ní různé názory. Pro někoho je zbytečně předražená kvůli značce samotné, někomu vyhovuje to, že vydrží velmi dlouho zapálené. Některé vydrží až několik desítek dnů – u těch velkých se to odhaduje i na čtyřicet dní. 

Dle oblíbenosti mohu zmínit například svíčku Lemon Levander, která je k dostání jako votivní svíčka o hmotnosti čtyřiceti devíti gramů za cenu šedesát devět korun českých. Druhou nejprodávanější se stal vosk do aromalampy Shea Butter za cenu padesát devět korun českých. Třetím nejprodávanějším je právě vosk Summer Scoop, kterého i já vřele doporučuji, protože voní opravdu krásně.

Zdroj: www.theannettevogue.blogspot.cz

Zdroj: www.theannettevogue.blogspot.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *