VOŇTE JAKO NEJBOHATŠÍ TELEVIZNÍ HEREČKA NA SVĚTĚ…

Víte, kdo se stal dle amerických žebříčků nejbohatší herečkou vůbec? Myslíme tím především televizní herečkou. Tento titul patří kolumbijské krásce Sofii Vergara.

Sofia Vergara patří v současné době jak mezi nejbohatší, tak také mezi nejoblíbenější televizní herečky. Mohli jste ji spatřit jak v různých televizních komediích – například v komedii Taková moderní rodinka, kde hraje jednu z hlavních rolí, Glorii Delgado-Prichett. Zazářila také i v televizním pořadu Dancing with the Stars nebo Muži na stromech. Svůj hlas propůjčila i své postavičce v animovaném seriálu Griffinovi, kde dabovala hispánskou ženu. Aktuálně, ve svých třiačtyřiceti letech, touží po dítěti.

www.google.com

www.google.com

A nebyla by to americká celebrita, kdyby neměla svůj vlastní parfém. Proto ani Sofia neusnula na vavřínech a svému prvnímu skvostu se začala naplno věnovat. Netrvalo to dlouho a její první skvost jménem Sofia je na světě.

Vůně se nachází v opojení švestky, ostružiny, pupenu z rybízu, fialky, orchideje, růže, vanilky, santalového dřeva a dřevitých tónů. Jedná se o velmi šťavnatou a květinově-orientální vůni, která přesně definuje Sofii jako osobnost. Sice vám může připadat flakónek trošku ve stylu přelomu tisíciletí – jedná se o můj názor – ale zkrátka jednoduchost je jednoduchost.

www.parfums.cz

www.parfums.cz

Cena parfému o objemu sto mililitrů je k dostání za cenu šest set devadesát devět korun českých – jedná se o parfémovanou vodu.

Sofia zkrátka ví, jak stvořit smyslný orientální a květinový parfém tak, že vás bude provázet celým dnem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *