Prodlužte si své opálení

Léto nám oficiálně za pár tydnů končí. Pokud jste se nedávno vrátila z dovolené a máte obavy, že o své opálení přijdete, máme pro vás skvělé tipy na produkty, které opálení opravdu prodlouží.

Nejprodávanějším produktem je Dermacol After Sun. Toto tělové mléko splňuje hned několik bodů, proč je tím nejoblíbenějším. Mezi jeho účinné vlastnosti patří – prodloužení opálení, lehké vstřebávání, zklidnění pokožky při podráždění, zpomalení procesu olupování kůže a vyživení včetně ochrany. Obsahuje tyto složky: vitamin E, který chrání pokožku před volnými radikály, D-panthenol, který posiluje obranyschopnost kůže a beta-karoten – ten působí jako antioxidant a je ideálním zdrojem výživy pro kůži. Navíc je k dostání za velice příjemnou cenu – osmdesát šest korun českých.

Mezi další účinné produkty patří mléko po opalování prodlužující opálení od značky Nivea. Nejenom, že prodlužuje opálení, ale také pokožku zklidňuje, hydratuje a zamezuje jejímu loupání. Mléko je vhodné pro všechny typy pokožky. K dostání je za cenu sto padesát devět korun českých.

Pokud dáváte přednost spíše olejům, dovolujeme si vám představit olej pro zvýraznění opálení Eveline Cosmetics Sun Care. Tento olej obsahuje výtažky z beta-karotenu a ořechového extraktu, které prohlubují opálení. Dále vitamin E, který je nejznámějším antiodixantem, který pokožku chrání před vnějšími škodlivými radikály, navíc také zvyšuje pružnost kůže. Cena je sto dvacet devět korun českých.

Z těch dražších variant je zde hydratační bronzer na prodloužení délky opálení značky Xen-Tan. Díky obsaženému 24karátovému zlatu je pokožka rozzářená se zlatavým nádechem. Cena je osm set čtyřicet pět korun českých a je vhodný pro všechny typy pokožky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *