Dodejte svým vlasům perleťový odstín

Myslíte si, že je příliš pozdě na oživení vašich vlasů? Rádi bychom vás uklidnili, že pozdě opravdu není. Zkrátka, když je léto, tak to neznamená, že na oživení vašich vlasů musí být nutně právě letní horké období. Podzim nám začně ani ne za měsíc, ale jak říkáme, pro vlasy to nic neznamená.

Pokud jste odvážná a ráda děláte experimenty, dovolujeme si vám představit zajímavou vlasovou kolekci značky Schwarzkopf Professional. Jedná se o řadu Igora Royal Pearlscence – aneb extra pastalová barva pro vaše vlasy.

Tato řada obsahuje šest úžasných perleťových odstínů, které se chytnou na kteroukoliv barvu – ať už jste tmavá či plavá.Osobně nás zaujal odstín 11-89 – což je Ultra Blonde Plus Coral. Tento odstín je ideální pro vlasy, které jsou již světlé. Ultra Blonde Coral totiž dokáže vytvořit velice zajímavý růžový pastelový nádech, jako ten, který sama „nosí“ známá Zorana Andačić – tu můžete znát především z Instagramu.

Zdroj: Instagram @zoranaandacic

Zdroj: Instagram @zoranaandacic

Pokud toužíte po bláznivější změně, zkuste odstín 9,5-29 Pastel Candy, díky které budete mít hřívu s fialovým nádechem. A pokud jste spíše na mentolovou, ani ta nezůstala pozadu – 9,5-43 Pastel Mint.

Cena barvy je sto padesát devět korun českých. Avšak si dejte pozor, protože součástí balení není oxidační činidlo, které musíte mít koupené zvlášť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *