Nepodceňujte hydrataci pleti během léta

Bioderma | Zdroj: Weheartit.com

Bioderma | Zdroj: Weheartit.com

Pleť a sluníčko. Ne příliš vhodná kombinace. Sice už máme léto v plném proudu a o pokožku jsme se měly intenzivně začít starat v půlce června, ale to neznamená, že už je pozdě. Pokud se ještě chystáte k moři, nezapomeňte na následující péči. Ty produkty, které byste měly vyzkoušet, vám sem rozepíšeme a představíme.

Nejprodávanějším produktem s přísunem hydratace je tělová a pleťová maska Saloos Green Clay. Tato maska je vhodná pro všechny typy pleti. Šetrně ji čistí, hydratuje, vyživuje a chrání ji před vnějšími škodlivými faktory. Navíc ji navrací i svou ztracenou elasticitu. Také je ke koupi za velmi příjemnou částku – devadesát osm korun českých.

Dalším ideálním produktem je zklidňující a hydratační krém pro problematickou pleť trpící akné. Krém obsahuje kyslinu linoleovou a squalen, které společně obnovují hydrolipidický film. Dále patentovaný komplex Ceramid 5 posiluje funkci kožní bariéry a voda La Roche – Posay naopak zklidňuje pleť a odbourává škodlivé volné radikály. Cena je tři sta dvacet devět korun českých.

Pokud je vaše pleť velmi dehydratovaná, doporučujeme vyzkoušet toto intenzivní hydratační sérum Bioderma Hydrabio Riche. Sérum obsahuje složku Aquagenium®, která má za úkol intenzivně stimulovat schopnost kožních buněk a vytvářet na povrchu pleti vhlkost, která je velmi nezbytná pro udržování rovnovážného stavu pokožky. Dále zde je i patentovaný přírodní komplex DAF®, který zvyšuje toleranci pleti. Cena séra je tři sta devadesát dva korun českých.

Mezi ty levnější alternativy zmíníme hydratační a zklidňující krém s vitamínem A a E – Ziaja Cucumber. Nejenom, že zamezuje podráždění pleti, ale také ji dodává živiny, vyrovnává pigmentaci a reguluje působení mazových žláz. Cena krému je šedesát čtyři korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *