Značka měsíce srpen: Guess

Měsíc červenec byl ve znamení parfémů značky Marc Jacobs. Dlouho jsme přemýšleli, kterou značku bychom mohli přiřadit k měsíci srpen. A tou vyvolenou se stala právě značka Guess.

Parfémy značky Guess máme rádi. Každý má něco do sebe. Také bychom mohli říct – i když se jedná o druhově levnější značku, vůně jsou opravdu kvalitní a představují takovou levnější alternativu pro mladé slečny.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VŮNĚ

Tou nejprodávanější vůní se stala vůně SeductiveTato vůně v sobě obsahuje především vanilku a kadidlo. Dále v ní jsou ukryty stopy po černém rybízu, hrušce, bergamotu, jasmínu, orrisu a květu pomerančovníku. Navíc je velice cenově přijatelná. Balení o objemu sedmdesáti pěti mililitrů pořídíte za cenu čtyři sta třicet korun českých.

… SRPEN V OPOJENÍ GUESS GIRL

Tento článek by vám měl především představit to, proč se parfémy a vůně Guess staly „tváří“ měsíce srpen. Nevím proč, ale vždy, když si řekneme srpen, vybaví se nám toaletní vůně Guess Girl. Tato vůně je založena především na vanilce a santalovém dřevu. Dále v ní objevíme stopy po melounu, malině, bergamotu, trnovníku akátu, orchideji a lilii. Je hodně mladistvá a plná života. Líbí se nám, že kombinace ovocných a květinových tónů není násilnou. I cenově se jedná o velice příjemnou alternativu – sto mililitrů toaletní vody pořídíte za cenu čtyři sta padesát šest korun českých.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sorbet & Guess Girl Summer | Zdroj: Weheartit.com

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Sorbet & Guess Girl Summer | Zdroj: Weheartit.com

… SUMMER AUGUST TIME!

A aby to bylo přesně pro letní srpnové dny, které momentálně moc letně nevypadají, dovolujeme si vám představit i tuto toaletní vůni Guess Girl Summer, která je založena na pižmu, orchideji a dřevu. Dále je v ní obsažen neroli, bergamot, mandarinka, leknín, květ pomerančovníku, květina a růže. Tuto vůni si získá každá temperamentní slečna, která miluji letní dny a dobrobu zábavu.

Aktuálně na toaletní vůni o objemu padesát mililitrů probíhá akce – pořídíte ji za cenu dvě stě šedesát jedna korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *