Tommy time!

Abychom zde nepsali jenom o elegantních značkách parfémů, tak jsme se zaměřili i na ty sportovní. A rovnou bychom začali s mužem jménem Tommy Hilfiger, který sám udělal do světa parfémového a módního průmyslu značný průkop.

Tommy Hilfiger se narodil roku devatenáct set padesát jedna ve Spojených státech amerických celým jménem Tommy Jacob Hilfiger. Jeho začátky módní tvorby nebyly vůbec snadné, dnes má jeho společnost odhadovanou hodnotu na něco kolem tří biliónů amerických dolarů. Sám se řadí mezi ambiciózní lidi, kteří chtěli udělat větší průkop ve světě, než být jen dalším řadovým módním návrhářem v módních domech. Dnes se značka Tommy Hilfiger zaměřuje především na oblečení pro mladé zákazníky se sportovním duchem. Po úspěšném startu s módními kolekcemi se pustil i do tvorby parfémů.

Tommy Hilfiger vůně

Tommy Hilfiger vůně

PRO ŽENY

Jednou z nejoblíbenějších vůní je toaletní voda Tommy Girl aneb “ Tomova holka „. Tato vůně má velice zajímavé složení – kamálie, černý rybíz, květ jabloně, mandarinka, fialka, máta, grapefruit, citron, lilie, růže, zimolez, cedr, kůže, magnólie, santalové dřevo a jasmín. Můžeme říct, že se jedná především o optimistickou vůni pro mladé slečny, které si užívají života. Zkrátka ideální pro moderní slečny s romantickou duší. Poprvé byla vůně na trh uvedena v roce devatenáct set devadesát šest. 

Mezi další dámské vůně můžeme zmínit Loud for Her či Flower Rose.

PRO MUŽE

Samozřejmě i pro muže existují příjemné vůně Tommy Hilfiger, které by měly být muži vyzkoušené. Mezi jednu z nejprodávanějších řadíme toaletní vůni Freedom. Tato vůně plná fialky, bazalky, jalovce, zelených lístků, šalvěje muškátového, zázvoru, koriandru, sole, bílého pepře, květu pomerančovníku, vetiveru, santalového a napleveného dřeva, symbolizuje pravého moderního a dynamického muže se svým vytříbeným stylem. 

Mezi další pánské vůně můžeme zmínit Tommy Man či Tommy Neon Brights.

Koláž Tommy Hilfiger | vytvořila The Annette Vogue

Koláž Tommy Hilfiger | vytvořila The Annette Vogue

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *