Značka měsíce červenec: Marc Jacobs

Po osvěžující značce Calvin Klein přináším další jedinečnou letní značku, Marc Jacobs. Abychom nezačali hned psát o parfémech Marc Jacobs, dovolíme si napsat menší úvod, kdo je Marc Jacobs zač.

Marc Jacobs se narodil roku devatenáct set šedesát tři v americkém státě New York ve Spojených státech amerických. Jeho aktuálním bydlištěm je Paříž v proslulé Francii. Než se stal uznávaným módní návrhářem, vystudoval velice prestižní školu High School of Art and Design – Parsons The New School for Design. Jeho přímým povoláním je módní návrhářství a jeho nejvýznamějším zaměstnavatelem je Louis Vuitton, u kterého působil do roku dva tisíce třináct. Také získal prestižní ocenění Řád umění a literatury.

Nejenom je výborným módním návrhářem, ale také má cit pro parfémový průmysl, především také cit pro design jednotlivých flakónků vůní. Všimli jste si někdy u jiných módních značek takových originálních flakónků? Právě díky tomu je Marc Jacobs jedinečný – včetně jeho vůní a parfémů.

Hitem číslo jedna pro letní dny je bezesporu Daisy Eau So Fresh. Zelené tóny, malina, grapefruit, hruška, jasmín, květ jabloně, fialka, liči, růže, švestka, pižmo a virginský cedr – ideální složení pro vyjádření květinových a ovocných tónů. Vůně byla uvedena na trh v roce dva tisíce jedenáct, od té doby se drží na nejpřednějších příčkách celosvětového prodeje. 

Další roztomilou vůní je Daisy Dream. Grapefruit, ostružiny, hruška, jasmín, vistárie, liči, pižmo, kokos a dřevité tóny. Možná vám poslední ingredience může připadat na léto příliš těžká, ale není tomu tak. Celkový nádech působí velice květinově, sám to dokazuje i příjemný flakónek zahalený do modrého opojení s bílými květy.
Aktuálně byla na trh uvedena i novinka – Daisy Blush. Vůně plná leknínu, hrušky, bergamotu, zimolezu, mimózy, konvalinek, pižma a dřevitých tónů. Opět můžeme říct, že se jedná o další povedenou novinku zahalenou do květinových tónů. Cena toaletní vody ( padesát mililitrů ) je jeden tisíc tři sta devadesát čtyři korun českých.
Marc Jacobs Daisy | Zdroj: Weheartit.com

Marc Jacobs Daisy | Zdroj: Weheartit.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *