Jarní osvěžení pomalu přichází

Jaro tu máme ani ne za měsíc. Jestli si myslíte, že začíná dvacátého třetího března, tak jste na omylu. Mnoho lidí si to plete, přeci dvacátého třetího začíná podzim! Takže jaro očekávejte dvacátého prvního března. A s ním samozřejmě i jarní novinky v podání jarního osvěžení. Nebude se jednat přímo o jarní novinky, ale spíše o produkty, které to nadcházející jaro dokážou vyvolat a ještě více podtrhnout.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Klasickým jarním parfémem je DKNY Be Delicious. Už samotný flakónek “jablka” nám dává jasně najevo, že ovocné tóny se špetkou květin nám jaro vřele přivítají. Kromě tónů zeleného jablka v parfému objevíte například svěží okurku, grapefruit, magnólii, fialku, konvalinku, tuberózu, růži, dřevité tóny, santalové dřevo či jantar.

Nebyl by to článek o nadcházejícím jarním osvěžení, kdyby tu nebyl zmíněn parfém značky Elizabeth Arden Green Tea. Zelený čaj by měl být typický pro nadcházející jaro. Tento parfém je na ingredience velice květnatý. Možná se jedná o jeden z nejpestřejších parfémů – co se týče složení. Kromě zeleného čaje v něm jsou obsaženy i stopy po citronu, máty, rebarbory, bergamotu, pomerančové kůry, dubového mechu, jasmínu, jantaru, fenyklu, pižma, karafiátu, hřebíčku, celeru a kmínu.

Na jaře, které je již prolezlé nejrůznějšími změnami teplot a výkyv, se začínají hojně nosit různé sukně či šaty. A ženy budou přicházet s otázkou, zda není na čase uvažovat nad depilací chloupků na nohou. My pro vás máme jedno nebolestivou a cenově přijatelnou alternativuzpomalovač růstu chloupků Ryor Depilation and Shaving. Tento krém nejenom oslabuje cibulky chloupků, ale také zpomaluje nežádoucí růst chloupků až o čtyřicet procent a také zklidňuje podrážděnou pokožku. Výsledkem je vyživená a posílení pokožka, chloupky stávají slabšími a světlejšími.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *