Zlaté opojení

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Milujete zlaté doplňky? Zlaté šperky? Máme pro vás i zajímavé tipy. Tentokrát se zaměříme nejenom na zlatou kosmetiku, ale také parfémy. Oč se bude jednat? Nechte se překvapit a následujte čtení článku.

Pudr, co neucpává póry

Trápí vás póry? Zkusily jste již několik nejrůznějších pudrů a stále nic? Máme pro vás jeden tip, který by vám mohl pomoct s vaším problémem. Jedná se o pudr Creme Puff značky Max Factor. Tento pudr je ideální pro všechny typy pleti. Zajišťuje skvělou krycí a matující schopnost, sjednocuje pleť a hlavně neucpává póry. Pudr je k dostání hned v několika odstínech. A to nejdůležitější – ve zlatém obalu.

Zacelit konečky? Žádný problém

Máte neustálý problém s nezacelenými konečky? Opět tu máme pro vás řešení. Vyživující olej Biolage Exquisite dodává nejenom hloubkové vyživení, ale i ochranu, zaceluje konečky, dodává jim lesk a také zjednodušuje styling vlasů. Olej je tvořen jednou složkou, a to moringovým olejem. Ten má za úkol všechny ty vyjmenované účinky. Olej je vhodný pro všechny typy vlasů.

Vanilková vůně

Milujete vanilku? Je zajímavé, že mezi námi existují jen dva názory na tuto vanilku, někomu buď voní a někomu zkrátka naopak. Takže jestli patříte mezi tu polovinu, které nevadí a máte přitom rádi vůně se špetkou černého rybízu, tak doporučujeme vůni Seductive značky v Guess v krásném zlatém opojení. Tato vůně je tvořena nejenom již zmíněným černým rybízem, ale také hruškou, bergamotem, jasmínem, orrisem, květem pomerančovníku, vanilkou a kadidlem. Navíc je také ideální na nadcházející jaro.

Které další „zlaté“ novinky objevíte v našem zlatém seznamu? Například řasenku, která vykouzlí maximální objem řas, vášnivý parfém Paco Rabanne Olympea či kaviárový korektor české značky Dermacol. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *