Zaměřeno na: Knihy se špetkou ironie a přínosného humoru

Dámy, pokud si nevíte rady s četbou na  začínající jarní dny, máme pro vás tipy. V poslední době nás zaujali tyto knihy: Deníček moderního páru, Bábovky a Prvok, Šampon, Tečka a Karel

Deníček moderního páru. | Zdroj: Knizniklub.cz

Deníček moderního páru. | Zdroj: Knizniklub.cz

Deníček moderního páru. Na tuto knihu jsme narazili úplně náhodou, když jsme se procházeli po obchodním centru Chodov. Vešli jsme dovnitř, přičemž Deníček moderního páru byl vyskládán do komínku hned při vchodu – nešlo si ho nevšimnout. Jelikož jsme byli lehce znaveni pobíháním po obchodním centru, tak jsme si danou knihu vzali do ruky a přečetli si obsah na zadním obalu. Po přečtení pár řádků jsme měli jasno, tuto bereme! Příběh pojednává o muži a ženě, kteří vypráví své zážitky od úplného seznámení až po první narozené dítě. Každá kapitola je psána z obou pohledů – muže a ženy. Líbí se nám, že psali velice lehce, ironií a humorem, včetně mnoho nadsázek. Jedná se o oddechové čtení, kdy humor rozhodně nechybí. Doporučujeme .

Bábovky. Tato kniha je určitě víc profláknutá, než  Deníček moderního páru. Bábovky jsou psané podobným stylem, jako předchozí příběh. Avšak tento příběh pojednává o dvanácti ženách, která se nějakým způsobem všechny setkají. Nechceme psát detailně, protože bychom prozradili vyústění. Opět se jedná o oddechové čtení se špetkou nadsázek a ironického humoru.

Patrik Hartl a jeho knihy. Jednoduše, humor, smích a slzy. Pokud se chcete opravdu z plných plic a od srdce zasmát, tak Patrikovy knihy jsou tím nejlepším “vyvolávačem”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *