Mužům vstup zakázán: Ideální filmy pro ženy

Určitě to znáte. Počasí zrovna nepřeje, vy také nemáte bůhví jakou náladu a nejraději byste si zalezly do teplé postele s hrnkem kakaa a koukaly na romantické slaďárny. Ne každá žena je fanouškem tohoto žánru, ale dejte si ruku na srdce. Která z nás se nikdy na romantickou americkou blbost nepodívala? Je pravda, že po takových filmech je člověk vždy v rozpacích. Ale jestli si chcete navodit imaginární představu o konci šťastné lásky, kdy si pár pět minut před koncem filmu uvědomí, že se strašně moc milují a vyznají si pravou nefalšovanou americkou lásku během letního deště… tak vám rádi nějaké tipy na filmy poradíme.

Sex ve městě 1 a 2. No dobře, nejedná se přímo o takový typ filmu, ale každá žena by si alespoň na chvíli přála být Carrie, která hledá svého pana Božského. A také, kdo by nechtěl mít šatnu plnou věhlasných módních návrhářů?

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Něco jako láska. Typická americká slaďárna, kdy se dva nejprve potkají před sedmi lety. On je bez práce a snaží se poznávat svět. Ona mladá a ztřeštěná. Během těch sedmi let se potkají asi třikrát a vždy ve špatné situaci. Ale každé jejich setkání je vždy takovým impulzem toho, že k sobě zkrátka patří. Zlom přijde až po sedmi letech. A jak to nakonec dopadne?

Román pro ženy. Klasická česká romantická komedie. Netřeba slov. Řadí se mezi nejpovedenější filmy pro ženy české režie.

Kamarád taky rád. Opravdu si myslíte, že nezávazný vztah může fungovat? Kdepak. Věřte. Nikdy to nefunguje. Ale jedná se o velmi vtipné zpracování. Jak to dopadne? Stejně se do sebe zamilují a americký happyend je na místě. Nebo se snad pleteme?

Chceš mě, chci tě. Chlap se slovníkem dlaždiče beztak podlehne osobitému kouzlu křehké blondýnky, která se nezdá. Zpočátku ho zrovna dvakrát nemusí, ale jak se říká, opaky se přitahují.

Navždy mladá. Tento film bychom neřadili přímo do amerických romantických slaďáren, ale spíše do dramatu, který také končí zamilovaným happyendem. Herečka Blake Lively ztvárnila velice zajímavou roli. A pokud máte rády filmy na typ Podivuhodný případ Benjamina Buttona, tak tento film se vám bude líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *