Svatého Valentýna se blíží – co pořídit své drahé polovičce? II.část

Minulý článek jsem věnovala svátku „Svatý Valentýn„, který tu máme něco za dva týdny. Článek byl věnovaný především pro muže, kteří si stále lámou hlavu tím, co své drahé polovičce pořídí. Nejsme si jisti, zda tento web navštěvují i muži, ale opak může být i pravdou. Tentokrát si jsme jistí, že tento článek ocení především ženy. Budeme se totiž bavit o romantických pozornostech pro muže.

DÁRKOVÁ SADA

První volbou je dárková sada. Tyto sady muže nikdy nezklamou, věřte nám. Na výběr jich máte tolik, že je dost možné, že výběrem strávíte i několik desítek minut. My se vám rozhodli usnadnit výběr a vybrali vám jednu. Jedná se o dárkovou sadu značky Hugo Boss, Hugo Just Different. Dárková sada obsahuje toaletní vodu (sto dvacet pět mililitrů), deostick (sedmdesát pět mililitrů) a sprchový gel (padesát mililitrů). Vůně je určená pro silné muže, kteří rádi budí zájem žen. Vůně obsahuje stopy po jablku, mátě, frézii, bazalce, koriandru, labdanumu, pačuli a kašmíru. Cena dárkové sady je jeden tisíc tři sta osmdesát tři korun českých.

VERSACE, VERSACE

I toaletní vodou uděláte dojem. Tímto případem je toaletní voda Versace Eros. Nás design natolik zaujal, že si troufáme říct, že i obsah musí být prvotřídní. Citron, jablko, máta, geránium, tonka fazole, ambroxan, cedr, vetiver, mech a vanilka. Spojení těchto ingrediencí vznikne jedinečná svěží vůně s ovocnými tóny. Tuto vůni o objemu dvě stě mililitrů pořídíte za cenu jeden tisíc pět set čtyřicet osm korun českých.

Ideální toaletní vůně pro muže? Versace Eros. Zdroj: Weheartit.com

Ideální toaletní vůně pro muže? Versace Eros. Zdroj: Weheartit.com

KOSMETIKA PRO MUŽE, PROČ NE?

Chcete, aby se váš milý o sebe staral? Pokud zrovna on nepatří mezi ty, kteří opovrhují péčí, tak pro vás máme jeden tip na zajímavý dárek. Avšak tato péče není péče o pleť, nýbrž o vousy. Jedná se o kosmetickou sadu obsahující olej na vousy (deset mililitrů), vosk na knír (patnáct mililitrů) a hřeben na vousy. Sada nese název Captain Fawcett Ricki Hall´s.

Další kosmetické vychytávky pro vašeho milovaného objevíte na stránce jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *