Svatého Valentýna se blíží – co pořídit své drahé polovičce?

Den svatého Valentýna. Na tento svátek existují dva zcela odlišné názory. Jeden ho zastává, druhý nikoliv. A co vy? Jste zastánci tohoto amerického svátku? Nebo dáváte přednost především „PRVNÍMU MÁJI“? Ať už tyto svátky slavíte či nikoliv, i tak jsme si pro vás připravili pár tipů na milé pozornosti pro vaší drahou polovičku, tentokrát bude na řadě žena. Muž až v příštím článku.

Dárková sada Valentino Valentina. Zdroj: Weheartit.com

Dárková sada Valentino Valentina. Zdroj: Weheartit.com

TIP NO.1

Co nás hned dostalo, byla tato dárková sada značky Escada Especially. Možná nás dostala díky svému romantickému designu. Tato sada obsahuje romantický něžný parfém (padesát mililitrů), který je tvořen především ingrediencemi jako ambrette, hruškou, ylang-ylang, růží a pižmem. V sadě je ještě tělové mléko (padesát mililitrů). Cena činí devět set sedmdesát devět korun českých.

DESIGN NA PRVNÍM MÍSTĚ

Je fakt, že mnoho lidí si pořizuje věci především díky designu, vzhledu. Myslíme, že každý z nás to už jednou v životě udělal. Tímto případem může být i tělové mléko značky Valentino, Valentina. Toto mléko navazuje na parfém Valentino Valentina, které je tvořeno lanýžem, bergamotem, tuberózou, květem pomerančovníku, jasmínem, jahodou, ambrou, cedrem a vanilkou. Tělové mléko (padesát mililitrů) vyjde na dvě stě devatenáct korun českých.

RUČNÍ PRÁCE VŽDY POTĚŠÍ

Jestli chcete své polovičce udělat opravdovou radost, doporučujeme se zaměřit na ručně vyráběné produkty. Tím myslíme i ručně vyráběné mýdlo v podobě srdce. Je vhodné pro všechny typy pokožky a jedná se o ručně vyráběné mýdlo s glycerinem. Cena (gramáž: sto dvacet gramů) je sedmdesát čtyři korun českých.

Doufáme, že jsme vám aspoň trošku ve výběru poradili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *