Tři magické večírkové vůně

Stále si nevíte rady, jakou vůní na večírku okouzlit? Nezoufejte, připravili jsme si pro vás tipy. Konkrétně se bude jednat o vůně, které jsou vhodné na nějaké večerní slavnosti. 

Chcete budit přepychový dojem? Parfémovanou vodou Crystal Noir od proslulého italského Versace to nebude žádný problém. V tomto parfému objevíte stopy jak po vzdušných tónech, tak pomeranči, gardénii, pivoňce, pižmu, santalovém dřevu a ambře. Crystal Noir se stane vaším úžasným společníkem, který zanechá přepychový dojem jedinečného okamžiku – ten si budete chtít neustále opakovat.  

Magický Crystal Noir Versace. | Zdroj: Weheartit.com

Magický Crystal Noir Versace. | Zdroj: Weheartit.com

 Ženská smyslnost v podobě Boss Nuit Pour Femme. Ano, opravdu tento parfém vyzařuje ženskou smyslností, včetně rafinovanosti a neotřelou nápaditostí. Vůně se na předních příčkách prodeje drží již pět let. Proč dokáže každého muže dostat do kolen? Její tajemství nejspíš spočívá v kombinaci ovocných a květinových tónů – broskev, aldehydy, bílé květiny, fialka, jasmín, santalové dřevo a mech. Tvář jí propůjčila americká herečka Gwyneth Paltrow, která je pro tento parfém jako stvořená.  
Závislost jménem Dior Addict Eau de Parfum. Myslím, že není pochyb o tom, abyste o tomto parfému neslyšeli. Jedná se o parfém z kolekce Addict, ve které jsou ještě další tři neodolatelné vůně. Kouzlo spočívá v jeho jednoduchém složení. Základem všeho je čistá vanilka. Pak následuje jasmín a v hlavě objevíte květ pomerančovníku. Addict symbolizuje nejenom smyslnost, ale také výraznost a zaujetí. Díky němu budete okouzlena nejedním mužem 
Nezapomeňte, že volba vhodného parfému či vůně na večírek je velmi důležitá. Opravdu se řiďte tím, že pokud je u parfému navíc slovo „nuit“ či „noir„, tak se jedná přímo o vůni stvořenou na nějaký ten pozdní večírek…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *