Tři řasenky, které vám vykouzlí maximální objem

Milé dámy, přemýšlely jste, díky kterým řasenkám budou vaše řasy nepřekonatelně objemné? Máme pro vás pár tipů, které si, doufám, oblíbíte. 

Stálice mezi řasenkami je především řasenka Max Factor 2000 Calorie. Tato řasenka se drží už několik let na předních příčkách prodeje. Je tvořena tekutými krystalky, duálním polymerovým systémem a přírodními vosky. Výsledkem jsou objemné řasy až o tři sta procent. Můžeme říct, že se v podstatě jedná o ikonický produkt značky Max Factor. K dostání je ve třech odstínech – černé, hnědé a modré. Cenově se pohybuje kolem sto třicet osmi korun českých.

Potřebujete své řasy zahustit? Doporučujeme vyzkoušet řasenku francouzské značky Bourjois, Volume Glamourřasenka pro objem a zahuštění řas. Mezi její aktivní látky patří parafínový vosk, včelí vosk, palmový vosk, rýžový vosk, polymery a vitamin B5. Tento vitamin je zodpovědný za obnovu jednotlivé řasy. Výsledkem je několikanásobný objem řas, vyživení a obnova. Cenově se pohybuje kolem sto osmdesáti sedmi korun českých.

Toužíte-li po dokonalém maximálním objemu, řasenka značky Collistar by vám mohla pomoci. Tato řasenka je ideální pro doladění dokonalého make-upu, dodání maximálního objemu řas, skvěle jednotlivou řasu natočí a výsledkem je samozřejmě neodolatelný pohled. Řasenka se aktuálně nachází v akci: Odstín Extra Nero pořídíte za cenu tři sta devatenáct korun českých.

Doufáme, že vás tyto tři zmíněné řasenky zaujaly. Ono nezáleží na značce, ale na tom, aby daná řasenka opravdu splnila to, co sama nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *