4 must-haves!

Co je podle nás aktuálně v nabídce „must-haves“? 

1. Balzám na rty EOS 

Na tyto balzámy na rty jsou různé názory. Někdo je používá, někdo ne. Co vy? My s nimi nějaký zásadní problém nemáme a myslíme, že jsou ideální jako nezbytnou věcí do kabelky. Navíc se blíží mrazy, i když to tak nevypadá, tak opak je nejspíše pravdou. Rty přes zimu velmi trpí a je dobré je neustále hydratovat.

2. Vyživující olej na vlasy Matrix Biolage Exquisite

Vlasy jsou ještě více náchylnější na změny počasí. Tudíž, pokud si myslíte, že toto počasí je pro ně vyhovující bez používání různých vlasových produktů, mýlíte se. Vlasy, jako rty, je potřeba neustále vyživovat. Tento olej navíc nejenom dodá perfektní lesk, ale také je ochrání před vnějšími škodlivými faktory. K tomu zaceluje konečny a také usnadňuje styling vlasů. Je tvořen moringonovým olejem. Cena je sto sedmdesát devět korun českých.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

3. Řasenka L´Oréal Paris Volume pro objem

Čím dodat svým řasám objem? Pomocí řasenky francouzské značky L´Oréal. Navíc prodlužuje, posiluje a neslepuje. K tomu ještě obtočí každou řasu zvlášť. Řasenka je tvořena kolagenem a kyselinou hyaluronovou. Jen podotýkáme, že není voděodolná. Cena je sto osmdesát devět korun českých.

4. Houbička ve tvaru kapky

Hitem všech kosmetických youtuberek je tato houbička ve tvaru kapky. Ta umí zajistit bezchybné nanesení krémového nebo tekutého make-upu. A právě díky tvaru houbičky zajišťuje rovnoměrnou aplikaci do všech záhybů obličeje. Výsledkem je dokonalý make-up jako od profesionála. Aplikace je snadná, aplikuje make-up na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. Pak houbičku properte ve vlažné vodě s mýdlem. Cena je devadesát pět korun českých. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *