Život podle Lauren Conrad

Která americká hvězdička se jako jediná probojovala do literárního světa? Která světu dokázala, že umí nejenom zůstat nohama na zemi, ale také psát? Řeč je o Lauren Conrad, která do nablýskaného světa Hollywoodu přišla před jedenácti lety. 

Třetí kniha ze slavné trilogie. | Zdroj: The Annette Vogue

Třetí kniha ze slavné trilogie. | Zdroj: The Annette Vogue

Jednatřicetiletá rodilá Američanka je nejenom módní návrhářkou, ale také spisovatelkou, která se před lety objevila na televizních obrazovkách MTV. Její začátky začínaly při filmování první řady The Hills, kde dělala asistentku v módním časopise pro dívky Teen Vogue. Kromě toho také účinkovala v několika televizních pořadech a vyzkoušela si post porotkyně ve třinácté sezóně Amerika hledá topmodelku.

Před osmi lety se rozhodla vydat literární světem a opustit ten hollywoodský. Svou první knihu L.A. Candy vydala v roce 2009 a okamžitě se stala světovým bestsellerem. Tato kniha byla inspirovaná jejím televizním životem, který vedla v reality show The Hills. Rok nato následovala kniha s název Sladké malé lži a do třetice Hořkosladký život. Nikdo v té době nevěděl, že se z této trilogie stane naprostý bestseller.  

Pá slov… 
,,První knížka L. A. Candy popisuje celý Laurenin příběh od nastěhování do proslulého města Los Angeles. Hlavní představitelka se jmenuje Jane Robertsová a vše zažívá se svojí nejlepší kamarádkou Scarlett. Již v devatenácti letech odešly od rodin a začaly si budovat vlastní život a kariéru.Pokud si myslíte, že šly rovnou do televizních castingů, tak opak je pravdou. V té době měly své plány jasně dané: Jane bude nadále pracovat jako stážistka pro organizování svateb a Scarlett dokončí studium na prestižní vysoké škole v Los Angeles. Když si ale jednou vyrazí omrknout místní kluby, netuší, jaká životní nabídka se jim naskytne. Poslední zastávka na cestě za nejlepšími kluvy vede do klubu Les Deux, kam je protáhl jejich nový společný kamarád, se kterým se seznámily, když se nastěhovaly. V ten večer je objeví televizní producent, který hledá dvě dívky do nového projektu reality show L. A. Candy. Z počátku mu nevěří, ale po čase zjistí, že produkční společnost chce opravdu rozjet zmiňovaný projekt. Během natáčení nemusí všechno vždy šlapat jako hodinky. I Jane potkají milostné vztahy, které ztroskotají, novináři z bulváru, paparazzi. Nemine ji ani pikantnější skandál – ten vyplave na povrch v druhém vydání Malé sladké lži. Ale dostat se do podvědomí milionu diváků je snad sen každé z nás.“ Zdroj z Krasna.cz 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *