Příroda místo chemie

Je zkrátka pravdou, že ne vždy jsou chemické produkty ideální. Stále má vyšší moc příroda. A protože jsou mezi námi i takové dámy, které nezanevřou na přírodní sílu, rozhodli jsme se vám podat pár tipů právě na přírodní kosmetické produkty. 

Velice oblíbeným a prodávaným přírodním kosmetickým produktem se stala pleťová maska značky Saloos. Tato maska je tvořena zeleným jílem. Proč je zelený jíl tak důležitý? Nejenom, že má výborné schopnosti v oblasti absorbování nahromaděných látek, ale také obsahuje velké množství minerálních látek, jako je křemík, vápník, železo či hořčík. A právě tato maska šetrně čistí pleť, poskytuje jí dokonalou hydrataci včetně vyživení a ochrany před vnějšími škodlivými faktory. Výsledkem je zvláčněná pleť s navrácenou elasticitou.

Zdroj fotky: Weheartit.com

Zdroj fotky: Weheartit.com

Chcete se obejít bez různých chemických přísad, ale stejně potřebujete odličovač? Máme pro vás další tip. Jedná se o přírodní dvoufázový odličovač obličeje i očí. Je tvořen pravým medem a koenzymem Q10. Ve spojení těchto dvou složek dochází k zabraňování vysušování pleti. Dále dochází k ochraně před vnějšími škodlivými faktory.

 Čistící mýdlo, které je tvořeno aktivním uhlí? Ano! Právě aktivní uhlí umí výborně absorbovat všemožné nečistoty včetně přebytečného kožního mazu. A které mýdlo na na mysli? Mýdlo Carbone značky Soaphoria. Jedná se o slovenskou značku, která je plná úžasných přírodních produktů nejenom pro vaše tělo, ale i vlasy a pleť. A právě čistící mýdlo Carbone je dalším přírodním produktem, které si oblíbíte. Kromě aktivního uhlí je tvořeno rakytníkovým a čajovníkovým olejem, za studena lisovaným olejem, bambuckým máslem a aktivními biologickými látkami. Jak mýdlo správně používat? Mýdlo nanášejte vždy na opláchnutý obličej vlažnou vodou.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *