Módní úlovky do dvou tisíc korun!

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Jaro tu máme v plném proudu. Tentokrát jsme si pro vás připravili článek zaměřený na super úlovky ze zahraničních e-shopů, které pořídíte maximálně do dvou tisíců korun českých. Že to zní lákavě? Doufáme! Vybrali jsme pro vás osm stylových kousků, které vám rozhodně váš jarní i letní šatník obohatí.

Beaded Embroidered Bomber Jacket Black – Tento stylový černý bomber ozdobený jarním motivem je k dostání na zahraničním online shopu Zaful.com. V přepočtu vyjde cenově na něco kolem jednoho a půl tisíce korun českých.

Girls Can Do Anything! Souhlasíte s tímto tvrzením a přitom máte rády jednoduchá stylová minimalistická trička? Pokud ano, tak právě toto tričko z online shopu Zadig & Voltaire může být vaše za cenu dva tisíce korun českých.

Džínová bundička je klasika. Jestliže plánujete její kup během jara, ale nechce se vám „prolejzat“ různé kamenné obchody, ale na druhou stranu zrovna taky nejste na české online shopy, pak tu pro vás máme tip na jednu ze zahraničí. Konkrétně se jedná o crop denim jacket z online shopu Gap.com. Ideální je ke kombinaci s boyfriend jeans a bílým crop topem. Cenově vyjde do dvou tisíc korun českých.

Jaro je také od toho, aby se opět vytáhly různé sukně, které zvýrazní váš pas a siluetu. Ideální topem k takovým to sukním je cross back topy – například tento bleděmodrý cross top z online shopu Riverisland.com. Může se kombinovat i na bílou košili. Cenově vyjde na něco málo přes devět set korun českých. K topu můžete kombinovat i džínové shortky s vysokým pasem, jakou jsou například tyto z online shopu Levis.

Zaměřili jsme se také na boty. Jako klasiku jsme zvolili nízké klasické bílé Conversky. Určitě bychom doporučili i růžové, které obohatí celý bílý outfit. A jestliže jste na extravagantní módu, vsaďte na barevné střevíce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *