Blíží se vám svatba? S těmito knihami nebude příprava žádný problém

Blíží se vám znění svatebních zvonů? Plánujete svůj Den D na krásné letní období? Pokud ano, ale stále si nevíte rady, které tipy jsou ty nejzásadnější při přípravě svatby, máme pro vás připravené dvě knihy. Určitě vám aspoň jedna padne do noty.

Celková příprava svatby není vůbec nic jednoduchého. Buď si na tuto událost můžete pronajmout svatební koordinátorku, a nebo to všechno nechat na sebe. Pak jsou ovšem dobré různé svatební příručky. Nás osobně zaujala kniha velmi oblíbené české blogerky Ejvi Freedom, která sepsala svou vlastní svatební „příručku“ – Svatební přípravy podle Ejvi.: ,,Nechte se provést od zásnub až po den D. Veškeré přípravy na svatbu budou s touto knížkou snazší, přehlednější a podle aktuálních trendů. Moderní pojetí průvodce vám důležitou životní etapu maximálně zpříjemní a navíc poskytne prostor pro zapisování poznámek. Mějte pod kontrolou každý svůj krok a dojděte tak ke své snové svatbě. Autorkou neotřelého průvodce pro nevěsty s kreativním plánovačem je jedna z nejpopulárnějších blogerek současnosti, Eva Mchitarjan, známá pod přezdívkou Ejvi.“ – zdroj: Megaknihy.cz

Všechny přípravy na svatbu hravě zvládnete s knihou Svatební přípravy podle Ejvi. | Zdroj fotky: Zeny.cz

Všechny přípravy na svatbu hravě zvládnete s knihou Svatební přípravy podle Ejvi. | Zdroj fotky: Zeny.cz

Americká spisovatelka a módní ikona Lauren Conrad. | Zdroj fotky: Weheartit.com

Americká spisovatelka a módní ikona Lauren Conrad. | Zdroj fotky: Weheartit.com

Jestli se vám neblíží zrovna stavba, ale jiná oslava či událost, pak i pro vás máme jeden zajímavý tip na knihu. Jedná se o knihu americké spisovatelky a módní ikony Lauren Conrad, o které jste se tu již mohli dočíst v předchozím článku. Nejenom, že vydala trilogii inspirovanou svým životem v reality show The Hills, ale zaměřila se i na odbornější sféry – jako je Style, Beauty a Celebrate. A právě poslední kniha, Celebrate, je ideálním pomocníkem na přípravu různých událostí. Sama Lauren pracovala kdysi jako organizátorka různých oslav včetně svateb. Ví, o čem mluví. A v knize naleznete hned několik tipů, které se vám osvědčí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *