Ideál na cesty? Cestovní kosmetika

Plánujete v letním období cestu do zahraničí? Tentokrát jsme si pro vás připravili tipy na cestovní kosmetiku, kterou pohodlně sbalíte kamkoliv na cesty. 

Samozřejmě i dražší kosmetické značky mají své cestovní balení. Například značka Urban Decay přišla na trh se svou cestovní sadou Travel. Co sada obsahuje? Lesk na rty Junkie Obssesed o objem deset mililitrů, oční stíny v tužce 24/7 Mushroom o hmotnosti 2,8 gramů, oční stíny Mushroom o hmotnosti 0,85 gramů, štětec na rty a tašku. Cenově se balení pohybuje kolem čtyř seti padesáti korun českých, což si myslíme, je na tuto značku a celkově obsah balení super. Pokud se stále rozhodujete, zda si ji pořídit, či ne, možná vám pomůže názor jedné slečny, která si sadu zakoupila: ,,Absolutně krásná sada za perfektní cenu. Barvičky na oči použitelné kdykoliv a lesk na rty dokonale voní.“ 

Parfém Chanel No.5 je v TOP desítce nejoblíbenějších parfémů světa.  | Zdroj: Weheartit.com

Parfém Chanel No.5 je v TOP desítce nejoblíbenějších parfémů světa. | Zdroj: Weheartit.com

I vlasy potřebují mít na cestách neustálou péči. Neříkáme teda doslovně „neustálou“, ale určitě je dobré mít s sebou například pečující olej na vlasy, pokud se zrovna chystáte odletět do teplých krajin. Známá značka Toni&Guy si pro své klientky připravila cestovní kosmetickou sadu pro péči o vlasy. Sada obsahuje šampon pro poškozené vlasy o objemu padesáti mililitrů, kondicionér pro poškozené vlasy o objemu padesáti mililitrů, stylingový sprej s mořskou solí o objemu sedmdesáti pěti mililitrů, ochranný sprej pro vlasy namáhané teplem o objemu sedmdesáti pěti mililitrů a lak na vlasy s extra silným zpevněním o objemu sedmdesáti pěti mililitrů. Cenově vyjde sada na pět set třicet pět korun českých. Upřímně si myslíme, že za tuto cenu je sada velice výhodná a vaším vlasům péče jedině prospěje.

Chcete si na cestách dopřát špetku luxusu? I francouzská značka Chanel si pro vás připravila luxusní cestovní sadu, která obsahuje tři toaletní vody vůně Chanel No.5. Tato květinová, lehce těžší vůně, obsahuje stopy po neroli, ylang-ylang, aldehydech, růži, jasmínu, vanilce, santalovém dřevu a vetiveru. Zkrátka, parfémy a vůně Chanel patří mezi ty nejluxusnější a nejosobitější. Tento byl na trh uveden před více jak devadesáti lety. Od té doby se stále drží na předních příčkách prodeje mezi top deset nejoblíbenějších vůní světa. Dopřejte si i vy luxus na cestách. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *