Módní úlovky do dvou tisíc korun! Část II.

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Opět jsme si pro vás připravili tipy na módní kousky, které pořídíte do dvou tisíc korun! Které to jsou a kde to pořídit? Čtěte dál.

Jaro tu máme sice v plném proudu, ale počasí nám tak trochu sluneční jarní paprsky nepřeje. Pevně ale věříme, že teplo se nám v plné parádě vrátí, mysleme pozitivně. Tudíž se tak trochu omlouváme, že jsme si pro vás připravili spíše úlovky na teplejší dny, ale myslíme, že se určitě neztratí.

Vintage Oversized Distressed Ripped Denim Boyfriend Jacket. Nikdy by nás nenapadlo, že na tak stylovou bundu bude tak dlouhý název. Jestliže jste si i vy oblíbili tyto oversized stylové džínové bundy a nechce se vám pořizovat žádnou z kamenných dostupných obchodů, máme pro vás tip ze stránky LE3NO.com. Tuto bundu pořídíte za krásných jeden tisíc pět set korun českých. Vsadit můžete i na klasickou černou, takové kalhoty pořídíte na Impavidgirl.com.

Light Blue And Red Denim Rip Knee Jeans. Nudí vás klasické džíny? Zkuste ty ozdobené červenými květinami! Pořizovací cena je jeden tisíc sto dvacet pět korun českých. K čemu je nosit? Ideálně k bílé halence. Anebo zkuste i tento šedý choker short top z Topshop za pět set patnáct korun českých.

A které doplňky? Určitě vás neminul trend obřích stylových brýlích nejčastěji zabarvených do růžového nádechu. Pokud i vy sháníte podobné brýle, máme pro vás tip z online shopu Sunglass.la. A trend obuvi? Nejčastějším trendem se po několika letech staly opět Superstar boty značky Adidas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *