Úžasná psaníčka do jednoho a půl tisíce korun!

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Že by nám sluneční dny opět přály? Uvidíme. Jaro máme v plném proudu, a s ním i pastelové odstíny, které ovládnou nadcházející letní období. Tentokrát jsem se zaměřili na kabelky, které pořídíte do krásného jednoho a půl tisíce korun českých.

Jak být originální a nezapadnout do davu? Vsaďte na psaníčko Straw Pom Pom Clutch ozdobené bavlněnými barevnými bambulkami. Toto psaníčko je ideální jak k vodě, tak do města na procházku. Co k němu kombinovat? Věřte, že obyčejnými bílými šaty to opravdu nezkazíte.

Námořnický styl tak trochu jinak? Korálově červené psaníčko ozdobené zlatou kotvou se stalo také hitem nadcházejícího léta. Jestliže milujete námořnický styl, pak toto psaníčko je ideálním doplňkem k ozdobení modrobílých pruhů vašeho outfitu. Cenově ho pořídíte za jeden tisíc sto osmdesát pět korun českých.

Naším favoritem je i lila psaníčko ideální na romantickou letní procházku. kombinovat ho můžete jak k bílému krátkému overalu, tak k bílým šatům s džínové bundě. Cenově vyjde na sedm set čtyřicet korun českých.

A co vy? Doufáme, že vás naše hitparáda barevných originální psaníček zaujala. Třeba i vám nějaké padlo do oka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *