Den matek se blíží!

Den matek tu máme příští týden. Nejsme si jisti, zda už teď řešíte dárek, který dáte své milované mamince, proto jsme si pro vás připravili pár tipů, díky kterým překvapení opravdu nezkazíte.

Udělejte radost své mamince. Kromě květiny jí pořiďte i parfém či kosmetiku. Zdroj: Weheartit.com

Udělejte radost své mamince. Kromě květiny jí pořiďte i parfém či kosmetiku. Zdroj: Weheartit.com

PARFÉM

Mezi top oblíbené parfémované a toaletní vůně patří bezesporu Chloé Chloé, kterou jsme vám zde již několikrát představovali. Dále doporučujeme toaletní vůni italské značky Versace, konkrétně Bright Crystal. Tato vůně je plná květinových ingrediencí, jako je například magnólie, lotos či pivoňka. Aktuálně na tuto vůni probíhá akce – devadesát mililitrů pořídíte za cenu jeden tisíc třicet pět korun českých. Dále doporučujeme parfémovanou vodu značky Burberry, Body, která se stala velice nadčasovou vůní určenou pro náročné a sebevědomé ženy. Osmdesát pět mililitrů pořídíte za cenu sedm set osmdesát korun českých. 

KOSMETIKA

Je vaše maminka spíše na dekorativní kosmetiku? Tím bychom vám rádi doporučili zvýrazňovač, rozjasňovač a oční stíny v jednom americké oblíbené značky The Balm. Nejenom, že vytváří přirozené líčení, ale také dodává tváři lesk. Cenově ho pořídíte za čtyři sta devadesát devět korun českých. Z té tělové kosmetiky jsme se zaměřili na slovenskou značku Soaphoria, která svým klientkám a klientům nabízí přírodní kosmetiku s blahodárnými účinky. Konkrétně tento kokosový olej je tvořen nejenom vitamínem A, C a E, které zabraňují stárnutí pokožky, ale také je tvořen vysokým obsahem antioxidantů, které naopak zabraňují vnějším škodlivými faktorům. Proč je přínosné pro vaší pokožku pro právě kokosový olej? Protože napomáhá hydratovat, zjemňovat a také předchází vzniku striím. Cenově vyjde na sto padesát devět korun českých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *