ZNAČKA MĚSÍCE: MICHAEL KORS

V této nové rubrice vám budou představeny ty značky, které za poslední měsíc představily nějakou vonnou novinku. A protože mám velmi vřelý vztah právě k značce Michael Kors, rozhodla jsem se první článek věnovat právě jemu.

Michael Kors. Značka, která se za poslední roky u nás v České republice stala velmi oblíbenou, především její kabelky. Ano, kabelky. Sama jsem si je zamilovala a myslím, že občas se ta investice opravdu vyplatí a zkrátka není na škodu, nějakou takovou vlastnit. Žena by měla mít především kvalitní kabelku, kterou bude nosit po celá léta. A co parfémy? I do nich by měla každá správná žena investovat. Je to to samé, jako s kabelkami.

Michael Kors má na trhu tři základní vůně – Sexy Amber, Jasmine a Citrus. Tyto vůně sama řadím opravdu do těch zažitých a základních. Na trhu má ještě vůni Suede a Michael Kors, ale tyto vůně byly na trhu uvedeny někdy v roce 2000, tudíž nemá cenu se s nimi aktuálně zaobírat.

Zdroj obrázku: www.theannettevogue.blogspot.cz

Zdroj obrázku: www.theannettevogue.blogspot.cz

Nejnovější vůní se stala parfémovaná voda Michael Kors White Luminous Gold. Jedná se o zcela nejnovější vůni s velmi minimalistickým složení – hruška, jasmín a jantar. Víc není třeba. Michael ví, jak ženy zaujmout a tato vůně tomu nasvědčuje.

Osobně doporučuji parfémovanou vodu Michael Kors Sexy Amber. I složení bílých květů, santalového dřeva a jantaru si vás získají. Mně osobně přijde ideální na jaro/podzim. Hlavně je úžasná celá směs té vůně. Je silnější, ale přitom tak jemná a něžná. Oceňuji dlouhodobou výdrž. Flakónek je tradičně tvořen ve stejném duchu, jako ostatní vůně – zkrátka poznávací symbol.

Mezi další favority patří jak ovocná vůně Citrus s obohacením pižma, květu pomerančovníku, pomeranče a mandarinky, tak i  Glam Jasmine s bílými květy, santalovým dřevem, jasmínem a cassisem. 

A vy? Propadly jste kouzlo jasmínovým vůním?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *