VŮNĚ PRO NI? VALENTÝN SE BLÍŽÍ

Jak už minulý článek avizoval, svátek zamilovaných se blíží. Nejenom, že jsme vám představili úžasné parfémy pro něj, ale tentokrát tu bude i pro ni. Takže pokud tento článek čte nějaký muž, který neví, co své drahé polovičce pořídit, tak mu snad typy na vůně poradí :)

Ještě předtím bychom shrnuli, které parfémy jsme pro něj představili. Jako první to byl parfém Hugo Boss Boss No.6 Bottled – zkrátka nadčasová klasika. Dále nesmrtelný Fahrenheit od Dior a nakonec Guess Seductive Homme pro charismatické muže. Doufáme, že jsme vám v minulém článku s výběrem pomohli.

A co pro své drahé polovičky? Je pravdou, že výběr daru pro ženu je mnohem jednoduší, než shánět dar pro muže. Na trhu mám tolik parfémů, kterých není nikdy dost. A protože se nám blíží ten Valentýn, vybrali jsme pro vás ty vůně, které žena nikdy neodmítne.

www.weheartit.com

www.weheartit.com

OD DAVIDA

I slavný fotbalista David Beckham mám svou značku, která produkuje parfémy pro ženy. My doporučuji úžasnou Signature For Her. Nejenom, že má naprosto dokonalou vůni, ale také dlouho vydrží i přesto, že se jedná o toaletní vodu. Směs anýzu, granátového jablka, orchideje, pižma, vanilky, jantaru a pačuli ji naprosto okouzlí. Líbí se nám, že vůně není vůbec násilná, ale přitom je intenzivní. Zkrátka je ideální pro osobité a neodolatelné ženy. Na vůni právě probíhá akce, sedmdesát pět mililitrů pořídíte za cenu tři sta dvacet korun českých, a to se neodmítá.

David Beckham Signature for Her toaletní voda pro ženy

KLASIKA CHLOÉ

Není dámský web, aby o této nesmrtelné a tolik oblíbené vůně nebyla zmínka. A protože i na tomto webu jsme o Chloé psali poněkud hodně, už se jí natolik nebudeme zaobírat, ale dejme si ruku na srdce – je prostě úžasná a každá žena ji neodmítne! Směs citrusů evokuje příjemný jemný jarní vánek, který se co nevidět projeví i v počasí. Je pravdou, že ne každá žena tyto typy vůní upřednostňuje. Pokud ale víte, že vaše drahá polovička miluje svěží, letní a květinové vůně, tak Chloé to opravdu nezkazíte. Akce aktuálně probíhá i na padesát mililitrů parfémované vody. Tu pořídíte za cenu jeden tisíc sto šedesát korun českých.Chloé Chloé parfemovaná voda pro ženy

JEMNOST, SMYSLNOST, ANDĚLSKÁ KŘÍDLA

Možná jste do třetice čekali vůni, které je v dnešní době hodně profláknutá. Kdepak. My doporučujeme i parfém Olympea od značky Paco Rabanne. Na tento parfém jsou velice kladné reakce, dle majitelek vůně je jemná, smyslná, intenzivní, dlouho vydrží a investice do ní se zkrátka vyplatí! Aktuálně je k dostání v krásné dárkovém balení – v něm je obsažena parfémovaná voda o objemu osmdesáti mililitrů a tělové mléko o objemu sto mililitrů. Cena dárkové sady je dva tisíce sto čtyřicet pět korun českých.

Paco Rabanne Olympea dárková sada I.

Teď už je jen na vás, který parfém své polovičce pořídíte. Jen věřte, že vůní to nikdy nezkazíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *