VŮNĚ PRO NĚJ? VALENTÝN SE BLÍŽÍ

Milé dámy, slečny. Svátek zamilovaných se blíží a proto je dobré již myslet na to, co svému milovanému dáte – pokud tedy tento svátek slavíte. Tímto článkem bychom vám chtěli dát různé tipy právě na vůně, které si určitě oblíbí.

HUGO BOSS BOSS NO.6 BOTTLED 

Tato vůně je klasika. Určitě jste již o ní mnoho slyšeli, ale také v budoucnu nadále uslyšíte. Směs citrónu, lišejníku, švestky, jablka, geraniumu, bergamotu, mahagonu, skořice, karafiátu, vetiveru, vanilky, santalového dřeva, cedru a olivovníku dodá vašemu milému pocity odvahy či síly. Není vyloučeno, že se stane jak elegantním, tak přitažlivým pro své okolí. Zkrátka, pokud váš protějšek hledá cestu, jak být neodolatelným, tak díky tomuto parfému to nastane. Cena toaletní vody o objemu sta mililitrů je šest set šedesát pět korun českých.

 Hugo Boss Boss No.6 Bottled toaletní voda tester pro muže

KLASIKA

Který parfém si zaslouží titul Klasika nadevše? Samozřejmě nesmrtelný Fahrenheit od francouzského módního návrháře Dior. Vůně pro opravdového muže, kteří svou jemnou citlivou duši ukrývají pod drsnou slupkou. Na druhou stranu – tento parfém v sobě ukrývá snad nejvíc ingrediencí, které mužské parfémy kdy v sobě vlastnili. Můžete zde najít kombinaci citrónu, heřmánku, muškátového oříšku, levandule, cedru, hlohu, bergamotu a mandarinky. Jenom to se nachází uvnitř hlavy. Nadále můžete cítit směs cedru, konvalinky, santalového dřeva, zimolezu, jasmínu, lístku fialky, karafiátu, pačuli, vetiveru, tonky fazole, kůže, jantaru a pižma. Zkrátka se jedná o smyslnou vůni pro muže, kteří v ní objevili svou klidovou duševní harmonii. Na vůni právě probíhá akce – sto mililitrů toaletní vody pořídíte za cenu jeden tisíc šest set dvacet pět korun českých.

Dior Fahrenheit toaletní voda pro muže

CHARISMA

Pokud váš muž okouzluje především díky svému charisma, pak je pro něho Guess Seductive Homme ten pravý. Tato vůně se ukrývá v zajímavém originálním nadčasovém flakónku, který působí velice příjemně. Vzhled je spíše minimalistický, ale to neznamená, že obsah vůně bude skromnější. Kardamom, růžový pepř, mandarinka, orchidej, vetiver, lístky violky, pižmo, santalové dřevo, jantar a pačuli. Ty, které již tento parfém svému protějšku koupily, ví, že rozhodně nelitovaly. Aktuálně na něj probíhá i akce, kdy toaletní vodu o objemu sta mililitrů pořídíte za tři sta devadesát pět korun českých. Sama uvidíte, že si ji váš milý opravdu oblíbí.

 

 Guess Seductive Homme toaletní voda pro muže

 

Doufám, že jsme vám těmito tipy aspoň trochu při výběru pomohli. Valentýn je jednou za rok a myslíme, že tím nejvhodnějším dárkem je právě parfém. Parfémem nikdy nic nezkazíte, naopak potěšíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *