PARFÉM JAKO MÓDNÍ DOPLNĚK?

Doufáme, že jste si Vánoce a Nový rok užili maximálně! A také doufáme, že jste pod stromečkem obdrželi i nějaký ten kosmetický dáreček :) Myslíme, že už nemá cenu vám představovat ty produkty, které výhodně pořídíte pod stromeček :D Proto tento článek berte spíše jako inspiraci. Řeč bude o americké zpěvačce Gwen Stefani, protože díky jejím toaletní vodám můžete obohatit i svou módní look.

Tato americká zpěvačka je nejenom zpěvačkou, ale také producentkou či módní návrhářkou. Její značka L.A.M.B. slaví veliké úspěchy, ale nejenom ty v módní branži. Řeč je především i o parfémovém průmyslu. A které parfémy Gwen Stefani byste si měli pořídit?

www.weheartit.com

www.weheartit.com

NEJLEVNĚJŠÍ ALTERNATIVA

Pokud jste spíše na ty levnější varianty a přeci jenom byste od zpěvačky Gwen Stefani nějaký ten parfém vlastnili, doporučuji se podívat například na toaletní vodu Gwen Stefani Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music. A proč byste měla aspoň tuto roztomilou vůni vlastnit? Už tedy především kvůli tomu, že všechny toaletní vody Gwen Stefani jsou velice roztomilé! I tato vůně je v podstatě převtělení malé havajské ženy. Právě díky toaletním vodám jako ve fyzické podobě postaviček je Gwen známá. Cena toaletní vody je tři sta čtrnáct korun českých.

NEJDRAŽŠÍ ALTERNATIVA

Pokud se vám chce do těchto roztomilých vůní zainvestovat, tak tou nejdražší variantou se stala toaletní voda Gwen Stefani Harajuku Lovers Music. Tato vůně už je sama o sobě velice zajímavou, protože v sobě obsahuje velice zajímavé složení – jako je klementinka, hruška, jasmín, zimolez, hrachor, pižmo, kůže, vanilka a dřevo. Není na tom nic tajného, že vůně byla inspirovaná japonskou módou včetně kultury, protože stejný duch se nese i ve flakónku a celém designu této vůně :) Cena toaletní vody je pět set devadesát tři korun českých.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ ALTERNATIVA

Nejoblíbenějším flakonkem se stala vůně Wicked Style Music. Tato vůně v sobě obsahuje stopy po ovocných tónech, červeném jablku, bergamotu, jasmínu, fuchsii, gardénii, pivoňce, cedru, jantaru a pižmu. Opět se flakonek nese v duchu japonských postaviček, které se pro Gwen staly hvězdami celé značky. Cena toaletní vody je čtyři sta osmdesát tři korun českých.

 
A co vy? Co říkáte na tyto roztomilé flakonky zpěvačky Gwen Stefani? Více toaletní vůní objevíte na stránce, kde nejenom parfémy pořídíte za velmi příjemné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *