TIP: KARDASHIAN BEAUTY

Ještě stále jste v naději, že objednané zboží vám dorazí přímo pod stromeček. Ale každopádně – nepodceňujte to! Máte poslední možnost mít jistotu, že vám vše včas dorazí. A pokud jste stále v rozpacích, tak vás třeba ohromí beauty produkty sester Kardashianových.

Na Kim, Khloé a Kourtney mají lidé odlišné názory. Někdo je miluje, někdo nenávidí. A kam paříte vy? Každopádně – pokud nevíte, čim udělat radost buď sobě či sestře pod stromeček, představím vám pár produktů právě této značky Kardashian Beauty.

UMĚLÉ ŘASY

Sestry Kardashian poznáte především díky umělým nalepovacím řasám, které byly také hlavním návrhem pro jejich značku. Nemohu říct, zda jsou kvalitní či ne, ale jejich cena je dvě stě čtyřicet čtyři korun českých. Je možné, že jsou použitelné na jedno použití, ale třeba se mýlím. Na druhou stranu můžete vybírat z několika délek či hustoty.

www.wehearit.com

www.wehearit.com

TVÁŘ

Aktuálně v této kategorii pořídíte jenom tři produkty – rozjasňovač, pudr a sjednocující podkladovou masku. A pokud vás zaujala maska, máte proč. Obsahuje dvaceti čtyř karátové zlato, které jen tak v produktech neobjevíte. Právě obsažené zlato má nejenom antioxidační, ale i regenerační a detoxikační účinky a potlačuje stárnutí pleti. Dále také zanechává pleť jemnou a vláčnou po celý den. Maska je vhodná pro všechny typy pleti i věkové skupiny. Cena je pět set čtyřicet devět korun českých.

PALETKY

I Kardashianky nezapomněly na oblíbené paletky pro vykouzlení krásného líčení. Aktuálně pořídíte dvě paletky – Kim´s Kardazzle a Kourtney´s Kardazzle. Tyto paletky se od sebe liší především tím, že každá vypadá vizuálně trochu jinak. Kim´s Dazzle je ve tmavém provedení, natož Kourtney´s Kardazzle zvolila zlaté provedení. Dále – Kimina paletka obsahuje především tmavé odstíny, díky kterým si vykouzlíte super večerní look. Kourtney to má naopak – díky světlým teplým zlatým odstínům si vykouzlíte příjemný denní look – nechybí ani zlatavé odstíny s vyšší pigmentací.

www.weheartit.com

www.weheartit.com

OČI

Čím si vykouzlit krásné černé kočičí linky? Vyzkoušejte například tyto linky Deeply Felt. Jsou černé a nevoděodolné. Tyto linky jsou ve fixu, takže se nemusíte bát, že by vám linky nevykouzlily tu vaší vysněnou linku. V této kategorii je ještě gelová oční tužka a oboustranné oční stíny v tužce. Cena očních linek ve fixu je čtyři sta devatenáct korun českých.

A co vy? Vlastníte nějaké produkty této značky? Pokud ano, klidně se s námi o váš názor zde podělte :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *