ČÍM SI OBOHATIT KOUPEL? MY TO VÍME!

Milujete koupele, ale chcete si je nějak zpestřit? Představujeme vám skvělé bomby do koupele značky Bomb Cosmetics!

Osobně jsem si pár produktů od této značky vyzkoušela a mohu říct, že je to opravdu bomba! Určitě znáte i jinou značku, která nabízí podobné produkty do vody jako tato, ale neznáte to porovnání. Mně třeba přijde, že produkty od značky Bomb jsou více vymazlenější ( jak design, tak celková vizuální stránka ). Navíc mi přijde, že v sobě obsahují vyšší počet hydratačních složek, které pokožku chrání před vnějšími škodlivými vlivy a částečně ji i hydratují. V následujícím odstavci vám představím pár produktů, které byste měla sama vyzkoušet.

www.raspberrykiss.co.uk

www.raspberrykiss.co.uk

Nejoblíbenější bombou je tento koupleový balistik BOMB COSMETICS STRAWBERRY SUNRISE. Můžete ho vidět i na obrázku a určitě se shodneme na tom, že vizuálně vypadá prostě skvěle. Navíc v sobě obsahuje také éterické oleje a výtažek z jahod, které krásně provoní pokožku. Kromě toho pokožku zjemňuje i vyhlazuje. Celkově na všech bombách skvělé je, že jsou dostupné za krásnou cenu – to je sedmdesát pět korun českých!

Jinak koupelových balistiků je celá řada – já jsem například používala příchuť Apple & Raspberry Swirkl. Tato bomba v sobě kromě éterických olejů obsahovala i přírodní máslo, které pokožku zjemňuje a hydratuje. A je pravda, že po použití byla pokožka opravdu vyživená a jemná. Hlavně těch bomb je celá řada včetně různých příchutí, takže neváhejte!

Myslím si, že je to i ideální dárek k nadcházejícím Vánocům. Takže pokud nevíte, kterou věcí udělat radost své kamarádce či sestře, tento dárek určitě potěší :)

Navíc jsem ještě zapomněla zmínit, že kosmetiku BOMB v kamenných domech jen tak neseženete. Buď ji pořídíte na kosmetických akcích, které jsou dvakrát do roka, anebo na internetové parfumerii, kde objevíte mnoho dalších kosmetických vychytávek :)

Navíc mají i parfémy, produkty na pleť, tělo o vlasy.

Co třeba vonnou svíčku Piped Candle Festival Dream? Nejenom, že vás strhne svou krásnou vizuální stránkou, ale také i svou zajímavou vůní.

Je toho opravdu celá řada a hodně ráda bych vám o tom napsala více, ale to by se pak už nedalo možná číst, jak by to bylo dlouhé. Zkrátka jsem vám tímto chtěla dát opět další zajímavý tip :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *