DÁRKOVÉ SADY PRO VAŠE NEJBLIŽŠÍ

Vánoce se neomylnou rychlostí blíží a s nimi i pohodová atmosféra, štědrovečerní večeře a další. Aktuálně nám do Štědrého dne zbývá dvacet dva dnů. Pokud si myslíte, že je na nakupování dárků stále čas, to je na vás, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že nakupovat dárky pod stromeček dva dny před Štědrým den – není nic pro choleriky a podobně. Ideální to je vše skupovat nejpozději do osmnáctého prosince – zejména tedy proto, že i většina dárků může být vyprodaná. A pokud nevíte, které dárky pořídit pro své nejbližší a stále hledáte tu nejvhodnější alternativu, mám pro vás jeden tip, díky kterému nic nezkazíte – tím myslím dárkové sady.

PRO TATÍNKA

Myslím, že i muži ocení nějakou voňavou dárkovou sadu pod stromeček. Tou nejoblíbenějším se stala dárková sada značky Hugo Boss, Hugo Boss No.6 Bottled. V dárkové sadě je obsažena toaletní voda o objemu sto mililitrů, balzám po holení o objemu sedmdesáti pěti mililitrů a sprchový gel o objemu padesáti mililitrů. Pokud nevíte, zda by zrovna tato vůně vašeho blízkého oslovila, mohu prozradit složení – citron, lišejník, švestka, jablko, geranium, bergamot, mahagon, skořice, karafiát, vetiver, vanilka, santalové dřevo, cedr a olivovník. Sama mohu potvrdit jeho oblíbenost, protože parfémy Hugo Boss zkrátka patří mezi klasiky.

PRO SESTRU / KAMARÁDKU

Pokud máte sestru či kamarádku, které si úplně nepotrpí na extra drahé dary, tak takovou menší alternativou je tato dárková sada modelky Heidi Klum, Heidi Klum Shine. A hned má několik důvodů, proč zrovna tuto sadu pořídit. Zaprvé – V sadě je obsažena toaletní voda společně s tělovým mlékem o objemu sedmdesáti pěti mililitrů. Zadruhé je cenově velice výhodná – pořídíte ji za sto devadesát devět korun českých. A pokud obě milují kombinaci ovocných tónů, především hrušky, mandarinky, konvalinky či vanilky, tak je tato vůně přesně pro ně.

 

PRO MAMINKU

Potrpí si vaše maminka na luxusu? Tak tou správnou volbou bude dárková sada Gucci Gucci Premiere. Právě tato luxusní dárková sada obsahuje parfémovanou vodu o objemu sedmdesáti pěti mililitrů, tělové mléko o objemu sto mililitrů a ještě jednu parfémovanou vodu. Parfém obsahuje květ pomerančovníku, bergamot, pižmo, květinové tóny, dřevo a kůže. Z popisu je tedy vidět, že je parfém vhodný spíše pro starší a především pro ty, které mají rády silnější kořeněné vůně. Cena sady je jeden tisíc osm set osmdesát devět korun českých.

PRO DĚTI

I děti by rády dostaly nějaké to voňavé překvapení. V minulém článku jsem vám pár dětských dárkových sad představila a doufám, že jsem vám tím i práci s výběrem ulehčila. Jako další dárkovou sadu mohu zmínit například sadu Hello Kitty II., která potěší nejenom malé parádnice. V sadě je toaletní voda a sprchový gel. Cena sady je dvě stě osmdesát devět korun českých.

Další krásné dárkové sady objevíte na stránce, kde nejenom kosmetiku na Vánoce pořídíte za krásné a příjemné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *