OCHRAŇTE SVOU PLEŤ PŘED MRAZY

Milé dámy, slečny. Zimní počasí se k nám neomylně blíží. Možná jste si už všimly, že počasí není tak přívětivé a máme tu sem tam mrazy a občas i mínus pod nulou. Tento článek nebude o počasí, ale o tématu, které tak trochu s počasím souvisí. Téma totiž bude péče o pleť v chladných mrazivých dnech.

Pokud si myslíte, že stačí po celý rok – jak na jaře, tak létě, podzimu a zimě – používat jeden ten samý krém, jste na velikém omylu. Proč? Protože zkrátka nemůžete používat například během mrazivých dnů hydratační krém na obličej. Proč? To se dozvíte v následujícím odstavci.

www.weheartit.com

www.weheartit.com

Mnoho žen to dělá neustále a neuvědomují si fakt, že pleti to ale vůbec neprospívá. Proč tedy existují mraky denních krémů, které mají odlišné konzistenční složení? Zaprvé – hydratační krémy se používají především na jaro a léto. Proč ne na zimu? Protože právě v hydratačních krémech je obsaženo mnoho hydratačních složek, které jsou v podstatě v podobě „vody“ a tak během mrazivých dnů na pleti mrznou. Že to zní jako blbost? Kdepak. Samy pak můžete cítit, jak vám mrzne krém na obličeji. Proto tyto, především, hydratační krémy, přes podzim a zimu nepoužívejte! :)

A co tedy používat? Z vlastní zkušenosti mohu doporučit například tu nejvhodnější a nejlevnější variantu, kterou by měla mít každá z vás. Jedná se o univerzální krém značky Nivea. Pleť je sice i tak hydratovaná, ale také především zvláčněná. Také je chráněná před vnějšími nežádoucími vlivy. Cena je úžasných dvacet šest korun českých.

Který další pleťový krém mohu z vlastních zkušeností doporučit? Především se jedná o krém pro velmi suchou pleť značky Avene. Tento krém vám také může připadat, že v sobě obsahuje mnoho hydratačních částic, ale není tomu úplně tak. Na druhou stranu obsahuje poměrně vyšší množství včelího vosku, který pleť zvláčňuje a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Krém je určen pro všechny věkové kategorie a pořídíte ho za cenu dvou seti třinácti korun českých.

Každopádně značka Avene má hned několik nejrůznějších produktů, které jsou ideální pro chladné mrazivé dny. Stačí se podívat na nabídku, která vás také zaujme a třeba v ní objevíte ten produkt, který bude dle vašeho gusta.

Pokud nemáte rády silné mastné konzistence, zkuste krém L´Oréal Paris Nutri – Gold, kde jsou obsaženy mikro perličky oleje. Právě mikro perličky dokáží pleť ochránit před vnějšími nežádoucími vlivy, zjemní ji, zanechá ji hladkou a posílenou vůči odolnosti. Cena krému je dvě stě osmdesát devět korun českých.

Z vlastních zkušeností mohu nejvíce doporučit již zmíněný denní krém značky Avene. Sice je konzistence hustá a mastná, ale sama uvidíte, že pleť vám ji ochrání a zanechá ji příjemně hydratovanou před nevlídným počasí.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránce, kde nejenom pleťovou kosmetiku pořídíte za příjemné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *