NEVÍTE, CO NAKOUPIT PRO SVÉ MLADŠÍ SOUROZENCE POD STROMEČEK?

Milé dámy, slečny. Minulý článek byl především zaměřený na téma “ Nevíte, co nakoupit na Vánoce?“. A jak jsem již avizovala, i tento článek bude o tomto krásném tématu. Předpokládám, že mnoho z vás ještě nemá nakoupené všechny vánoční dárky a mnoho z vás také v podstatě neví, co svému blízkému pořídit. Proto jsem se rozhodla i tento článek zaměřit na krásné dárkové sady, které udělají radost každému. Jenže, článek se bude lišit tím, že tato kategorie bude především zaměřená na děti :)

Pokud si myslíte, že ho potěší jenom plyšák nebo nějaká hra, jste na omylu. V poslední době se u malých dětí stávají oblíbené dárkové sady a to především s tělovou kosmetikou. Nemusíte svému dítěti kupovat extra drahé tělové mléko, ale tady se bavíme spíše o dětských dárkových sadách. Pokud máte dceru či mladší sestru, uvidíte, že ji udělá radost nejenom dárková sada s Hello Kitty. Například tato sada obsahuje krásnou toaletní vodu a nápaditý svačinový box. Tudíž, tímto dárkem zabijete dvě mouchy jednou ranou a ještě se sama budete divit, jak ji svačinový box v podobě hlavy Hello Kitty nadchne.

Nebo raději postavička Barbie? I ta má svou dárkovou sadu, kterou potěší nejednu parádnici. Především se jedná také o toaletní vodu a svačinový box. Tuto sadu pořídíte za cenu čtyř seti devíti korun českých.

Každopádně pro holky jsou i další dárkové sady – i bez svačinového boxu. Další objevíte na stránce, kde nejenom dárkové sady pořídíte za příjemné ceny.

A co pro svého mladšího bráchu nebo syna? I on ocení krásný voňavý dárek – tím je například dárková sada Disney Cars, která také obsahuje toaletní vodu a roztomilý svačinový box.

Další alternativou je tato sada číslo III. – v ní je zajímavé to, že kromě sprchového gelu obsahuje i vodní pistoli a terč. Tudíž, pokud je váš mladší brácha nebo mladší syn nadšenec do Spidermana, tato dárková sada by mu neměla pod stromečkem chybět. Cenově se pohybuje kolem tří seti korun českých.

Doufám, že jsem vám aspoň trošku pomohla a nějakou krásnou roztomilou dárkovou sadu pro své sourozence či děti pod stromeček pořídíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *